Sari la conținut

Bianca - incall-outcall/Centrul Vechi- 0732835124


Vizitator usermma

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara băieți, mi-a făcut placere sa lucrez va cunosc, din anumite motive nu mai pot lucra în Bucuresti. Va sarut si aveți grija de voi!

 

Mă bucur că te-am întâlnit, fată dragă! ÈŠmi va fi dor... 
Ai grijă de tine și de Lexi! 
 
🌷
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Dupa cum se vede pe aici Bianca a reusit intr-un timp scurt (10 zile) sa se faca apreciata din toate punctele de vedere, servicii de calitate, atitudine, aspect, In ciuda unor stangacii in programare la inceput.

A avut o traiectorie de cometa. Oricum ma bucur ca am reusit sa o cunosc, imi pare rau ca nu am reusit sa o revizitez desi era in agenda.

Nu stiu daca va mai reveni in Bucuresti, dar daca va activa in alta parte eu ma urc in masina si cap compas inainte! Pentru ca merita!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vai ce pacat. Credeam ca mai ramaii inca ceva timp. Eu ma bucur ca am prins-o macar o data, sincer sunt jelos de constanteni care pot oricand sa mearga la o fata atat de incredibila din aproape toate punctele de vedere.

 

Bafta in continuare in ceea ce vei face, si te rog, mai vino in Bucuresti pls :'(

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Hai lăsați baieti ca daca mi se aranjează treburile poate revin inapoi. Sunteți deosebiți cu toții. Aveți grija de voi!❤

....2 saptamani la Constanta, 3 saptamani la Bucuresti...1 saptamana cu mine :69

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai ma pregateam să sun cand am văzut ca a iesit din raza noastră de actiune :)

Poate revine, Traiectoria nu este de cometă ci meteorică :)

 

 

Dupa cum se vede pe aici Bianca a reusit intr-un timp scurt (10 zile) sa se faca apreciata din toate punctele de vedere, servicii de calitate, atitudine, aspect, In ciuda unor stangacii in programare la inceput.

A avut o traiectorie de cometa. Oricum ma bucur ca am reusit sa o cunosc, imi pare rau ca nu am reusit sa o revizitez desi era in agenda.

Nu stiu daca va mai reveni in Bucuresti, dar daca va activa in alta parte eu ma urc in masina si cap compas inainte! Pentru ca merita!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...