Sari la conținut

Bianca total excelenta 0723744504


Postări Recomandate

Am fost azi la Bianca. Locația pe Moșilor curat chiar elegant as spune. Baie cu tot ce trebuie. Fats6frumoada înaltă cu firme, ai ce pipăi ai ce fute. Oral neprotejat făcut la meserie. Normal protejat sta cum vrei, nu conectează, am dat cât am putut, geme da contre ii place. Anal nu am încercat deși se merita, poate data viitoare. Mi a placut data viitoare iau o ora ca să ma ocup și de cur căci prea e mișto. Decarta 100 lei cam 30 min fără să mă grăbească sau să aud telefon. Ciocane tari va doresc. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 21 ore, florescu19 a spus:

Am fost azi la Bianca. Locația pe Moșilor curat chiar elegant as spune. Baie cu tot ce trebuie. Fats6frumoada înaltă cu firme, ai ce pipăi ai ce fute. Oral neprotejat făcut la meserie. Normal protejat sta cum vrei, nu conectează, am dat cât am putut, geme da contre ii place. Anal nu am încercat deși se merita, poate data viitoare. Mi a placut data viitoare iau o ora ca să ma ocup și de cur căci prea e mișto. Decarta 100 lei cam 30 min fără să mă grăbească sau să aud telefon. Ciocane tari va doresc. 

Ai pierdut. Face un anal de nota 10.Incearc o 

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Daca nu confund face si un scato "de toata frumusetea" . Nu prea inteleg eu cum se impaca una cu alta, dar nu sunt nici expert in anal, iar scato e in afara ariei mele de experiente. 

Nu am vizitat-o, daca ma insel sau o confund, imi cer scuze de pe acum. 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, dogeatkitkat a spus:

Daca nu confund face si un scato "de toata frumusetea" . Nu prea inteleg eu cum se impaca una cu alta, dar nu sunt nici expert in anal, iar scato e in afara ariei mele de experiente. 

Nu am vizitat-o, daca ma insel sau o confund, imi cer scuze de pe acum. 

Scato? Nu știam. Cred că o confunzi. Nici mie nu îmi place scato, uro, dominare etc dar în cur am futut o cu placere. 

Link spre comentariu
Acum 25 minute, dogeatkitkat a spus:

Chiar asa slaba memorie sa am? 🤔

Nu este Bianca ci fosta ei colega ei, Oana care este bruneta. Bianca e blonda și mai înaltă. Nr de tf din anunț este al Oanei căci Bianca era la început și nu avea topic. Eu o l am deschis. 

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Nu am fost la ea, deci nu o cunosc. Desi din linkul meu, postarea din 19 septembrie este de pe userul bianca8, iar in pozele de pe 15 septembrie clar nu e Oana, daca te uiti la poza 2 Oana este chiar fotograful din pat. Se vede in partea dreapta, nu s-a ascuns prea bine. 😜

Poate totusi ne lamureste chiar titulara, nu vreau sa creez confuzii inutil. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

A fost colega Oanei pe Calea Victoriei prin noiembrie anul trecut, daca nu ma insel. Apartamentul ala cu camere dintr-una in alta. Cred ca la un moment dat erau chiar 3 fete Bianca Oana si Maria. Toate cu activitate si in Ploiesti. La sfarsitul anului Oana era pe Calea Mosilor, Maria tot acolo la etaje diferite.

Link spre comentariu
Acum 2 ore, dogeatkitkat a spus:

Nu am fost la ea, deci nu o cunosc. Desi din linkul meu, postarea din 19 septembrie este de pe userul bianca8, iar in pozele de pe 15 septembrie clar nu e Oana, daca te uiti la poza 2 Oana este chiar fotograful din pat. Se vede in partea dreapta, nu s-a ascuns prea bine. 😜

Poate totusi ne lamureste chiar titulara, nu vreau sa creez confuzii inutil. 

De acord cu tine, ea este cea mai în măsura să lămurească lucrurile. Nu știu dacă a făcut scato sau nu, dar sigur nu face acum. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 16757
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
57 minutes ago, biasexy01 said:

Bunaaaaa disponibilă PENTRU programări

Bunaaaa!!da si tu mai multe info,pnm...dacă vrei sa afli ceva,tre sa cauti "7" pagini in urma🤦‍♂️🤦‍♂️,si ceva poze sunt bine venite😜😘.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...