Sari la conținut

miruna 0769773762


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Atras de pozele de mai sus, am zis sa sparg ghiață și să dau un mic ajutor la comunitate cu o recenzie pentru Miruna. 

Locația: s-a mutat in centru , Iacob Felix 101 lângă copefaria Constance, este la o statie de Piata Victoriei. Singura in locatie. Un pic cam greu cu parcarea, am parcat pe trotuar. 

Apartamentul : curat si modern, nimic de reproșat aici. 

Modalitate contact : wazaap și apel telefonic, eram in zona și am prins-o libera.

Fata: este o tânără blondă cu un corp foarte atrăgător, Slim, sani fermi și frumoși, drăguță la fata, ten alb. Cred că are in jur de 1.65 metri cu 50 kg. Destul de deschisă către client, dornica sa se facă plăcută, a schimbat pozițiile de fiecare dată când i-am cerut. Totul a fost proteja și fără FK la cererea mea. Are potențial și de GFE bun, încă este tinerica și mai are de acumulat experiență. 

Acțiunea: se mișcă bine la oral cat și atunci când o pui deasupra. Nu obosește repede. Ai o vedere foarte frumoasă când o iei pe la spate. Per total a fost o vizita reușită. 

Note orientative:

Fata: 8.5. ( Cu un machiaj bun ar sării de 9 )

Corp : 9 solid

Oral : 8 ( un pic cam hard pentru mine, nu prea sunt adeptul la oral )

Normal : 9.5

GFE : 8.5

 

Are un raport preț- servicii bun, pentru mine este de revenit. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut colegu, 

 

Este slim dar are ceva forme adică fund și sâni. Arată bine la corp cel puțin pentru gustul meu. 

Eu fac mereu protejat, inclusiv oralul pentru că folosesc prezervative de la Okamoto 001 sau Sagami 001 nici nu-l simți că-l ai pus. 

 

Nu am întrebat de FK, CIM dau COF, recomand sa o suni sau sa o întrebi pe wazaap. 

 

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
42 minutes ago, bogdan1111 said:

Nu te pot contrazice legat de sânii fetei, eu am fost pe fuga la ea, nu a dat jos sutienul :) . Deci ia în calcul 9 ala cu sutienul pus ... La fața mi s-a părut destul de neatrăgătoare Dana...

Ai avut noroc ca nu l-a dat jos 😂

26 minutes ago, Vasilex said:

Dacă nu si-a dat jos sutienul este clar

Vasile, diana e aia cu probleme cu sanii, nu miruna. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...