Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
1 oră în urmă, bucefal_ a spus:

Ce dea semnu exclamării !!! A dat de bani și miloaga asta ! Era o jigarită când a apărut pe piața dar nu ma miră că acum are figurile astea , 99% din fete fac asta când se văd cu bani. 
Eu nu mai trec pe la bașinoasă !

Ha ha ! I-am găsit si numele

La cat timp are pt poze si postari se vede ca are multa activitate :))

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Auzi la asta “nu deranjați inutil” sau “blochez nr de telefon” ! “cu tot felul de întrebări “ ! Dar nu mai întrebați băieți , mergeți lăsați bănuții la ușă și plecați !

Nu e aia care avea sculament ?

Sau o fi și asta o întrebare inutilă ?

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
1 oră în urmă, Serenisimul a spus:

Strategie de marketing ce vrei si tu acum na..face si deplasari..deh😁😁

Cu confirmare video...nu se duce la orice lake care are nokia cu butoane 🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

Bai nu mai fiti ma rai! Lasati fata sa-si posteze pozele, cu ce va incurca?! Probabil s-a lecuit de "problema" si are si anumiti clienti... ce-i drept s-a lecuit si de o parte dintre potentialii vizitatori. 

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in lume
  • Oras:Undeva in lume
Acum 9 minute, nicieu a spus:

Bai nu mai fiti ma rai! Lasati fata sa-si posteze pozele, cu ce va incurca?! Probabil s-a lecuit de "problema" si are si anumiti clienti... ce-i drept s-a lecuit si de o parte dintre potentialii vizitatori. 

Ia intreab o daca nu face si deplasari pe vapor..la tine..nu e hotel dar..😈😈😁😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in lume
  • Oras:Undeva in lume
Acum 2 minute, cabrones a spus:

fata se pise pe voi. are clientela are bani are valoare. nu se uita la ragalii . chiar o deranjati. sarakiilor ca voi li se pare mult 250 lei

asa ca ramaneti pe laba si trancaneala

Esti cumva pestisorul auriu? Sau Caras de balta😁😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
12 hours ago, Serenisimul said:

Esti cumva pestisorul auriu? Sau Caras de balta😁😁

Caras de baltă fără haită :))))

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, Serenisimul a spus:

Esti cumva pestisorul auriu? Sau Caras de balta😁😁

 

Acum 49 minute, banana_lunga a spus:

Caras de baltă fără haită :))))

 

prostilor banii vostri la mine vin iar eu ii reinvestesc in femeiele voastre pe care le muiesc la greu? asta e problema voastra? carasii? banana vino sa imi vezi carasul cu barba care a intrat si in nevastata.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
2 hours ago, cabrones said:

 

prostilor banii vostri la mine vin iar eu ii reinvestesc in femeiele voastre pe care le muiesc la greu? asta e problema voastra? carasii? banana vino sa imi vezi carasul cu barba care a intrat si in nevastata.

Păi mai mult ca sigur va fi nevoie și de un microscop... Chinezul are măciuca mare în comparație cu tine....

Link spre comentariu
Acum 51 minute, banana_lunga a spus:

Păi mai mult ca sigur va fi nevoie și de un microscop... Chinezul are măciuca mare în comparație cu tine....

da , asa microscopica  i-a placut nevestetii decat a ta lunga si bleaga.

p.s. prostilor nu va dati seama ca intotdeauna veti fi pe locul 100 daca va luati gura in pula cu mine? nu va dati seama ptr ca sunteti cretini. toata crema asta de CT a fost facuta de un caras. si treaba merge si inca bine.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in lume
  • Oras:Undeva in lume
Acum 16 minute, cabrones a spus:

da , asa microscopica  i-a placut nevestetii decat a ta lunga si bleaga.

p.s. prostilor nu va dati seama ca intotdeauna veti fi pe locul 100 daca va luati gura in pula cu mine? nu va dati seama ptr ca sunteti cretini. toata crema asta de CT a fost facuta de un caras. si treaba merge si inca bine.

Dar chiar esti idiot scuze ca iti spun dar o dovedesti din plin

Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
32 minutes ago, Serenisimul said:

Si tu te apleci si faci ceea ce stii..adica o iei la muita preamaritului😁😁

Frăție...

Nu-ți bate capul cu ăsta. Atât îi de prost că nici dacă te cobori la nivelul lui să încerci să îi explici, folosind cuvinte pentru intelectul lui, nu va fi capabil să înțeleagă. Fă abstracție de ce zice, lasă-l să latre cât vrea el și rezumă-te doar la a-i da reacții negative la ce postează.

Măcar dacă era vreun troll fin... cu ăla măcar ai fi putut să te-nțelegi, oarecum...

Cheers!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, Serenisimul a spus:

Si tu te apleci si faci ceea ce stii..adica o iei la muita preamaritului😁😁

 

Acum 57 minute, banana_lunga a spus:

Frăție...

Nu-ți bate capul cu ăsta. Atât îi de prost că nici dacă te cobori la nivelul lui să încerci să îi explici, folosind cuvinte pentru intelectul lui, nu va fi capabil să înțeleagă. Fă abstracție de ce zice, lasă-l să latre cât vrea el și rezumă-te doar la a-i da reacții negative la ce postează.

Măcar dacă era vreun troll fin... cu ăla măcar ai fi putut să te-nțelegi, oarecum...

Cheers!

prostii dreaq am iq mai mare decat voi toti la un loc. de aia am timp,bani,pizda si manageriez. voi sunteti niste papagali care merita doar muie. astea sunt realizarile voastre pana la 50 de ani ,,Fă abstracție de ce zice, lasă-l să latre cât vrea el și rezumă-te doar la a-i da reacții negative la ce postează.'' pentru asta traiti sa dati minusuri dar sunteti asa de imbecili ca nu va dati seama ca prin asta imi faceti buzunarul gros. sunteti prea prosti pentru era in care traim.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
26 minutes ago, cabrones said:

 

prostii dreaq am iq mai mare decat voi toti la un loc. de aia am timp,bani,pizda si manageriez. voi sunteti niste papagali care merita doar muie. astea sunt realizarile voastre pana la 50 de ani ,,Fă abstracție de ce zice, lasă-l să latre cât vrea el și rezumă-te doar la a-i da reacții negative la ce postează.'' pentru asta traiti sa dati minusuri dar sunteti asa de imbecili ca nu va dati seama ca prin asta imi faceti buzunarul gros. sunteti prea prosti pentru era in care traim.

Ce bătaie meriți... 

Dorește-ți numai să nu te găsesc. Dacă vin cu băieții peste tine, te lăsăm în sânge și ai să plângi vrând să-ți luăm piuitul.

Te pui cu cine nu trebuie...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 23 minute, banana_lunga a spus:

Ce bătaie meriți... 

Dorește-ți numai să nu te găsesc. Dacă vin cu băieții peste tine, te lăsăm în sânge și ai să plângi vrând să-ți luăm piuitul.

Te pui cu cine nu trebuie...

deja tremur mai tarziu o sa incep si sa plang.te rog eu sa nu ma bati asa cum o bat eu pe nevastata cu pula peste fata. si stii de ce raspund asa repede? primesc notificare pe telefon care spune: iar a scris un prost pe nimfomane

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...