Sari la conținut

Hei 😋buna futaciosilor din CT!😻♥️


Postări Recomandate

Acum 33 minute, lexluthor a spus:

Acum depinde cat ai de gand sa stai..dar unora dintre noi le cam este peste mana să ajungă prin mamaia 😊😊

Ba saracule dar ce te intereseaza pe tine unde sta fata? Tu oricum esti un labagiu notoriu recunoscut international. Ramai in poarta 6 si fa o plimbare pana in abator sau km5, chitra ordinara!!!!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
On 5/11/2021 at 10:31 PM, g2br13l said:

Stai bre sa iau și eu prima pe anul asta. 🤣

Gabriele văzui că îmi dădusi un minus că l-am interpelat pe papagalul ăsta de @lexluthor. Eu nu înțeleg cum tu care ai moderat acest forum în vremurile lui bune poți fi de acord cu rahaturile împrăștiate de acest erou de benzi desenate. Mâine, poimâine parcă văd că îi iei apărarea și emblematicului @2peu_2peu

  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Am sa iti explic de ce am făcut asta. 

1 hour ago, 501guy501 said:

Și pe aici te bagi în seamă fără rost? 

 

1 hour ago, 501guy501 said:

Bă chiar vrei să futi toate topicele cu intervențiile tale de rahat? 

 

1 hour ago, 501guy501 said:

Bă dă-o în pula mea de treabă. Peste tot te bagi în seamă fără rost. Chiar nu înțelegi că ești useless? Oricum nickname-ul tău spune tot despre tine: "erou" de benzi desenate. 

 

1 hour ago, 501guy501 said:

Și pe aici ai ajuns cu bălăriile tale? 

Deci ce ai făcut? Exact ce a făcut și el. Ai futut 4 topice, când era de ajuns sa ii spui doar pe unul. Mai ales de când userii au liber la postări ( bineînțeles cu un limbaj decent). Într-adevăr pot spune ca la unele ma amuz și le punctez ca atare, la unele nu. Asta raportat la el. 

Raportat la tine, minusul nu ți l-am dat ca să îl apar pe el ci doar ca să îți atrag atenția ție. Dar, îți garantez ca nu am nici un fel de parți-pris în ceea ce te privește pe tine. Cred ca 80% din recenzii ți le-am punctat, dacă n-am punctat sa știi ca pur și simplu mi-a scăpat, nu e rea voința. 

Pentru mine și cred ca și pentru vreo 2,3 colegi cu care sint mai apropiat, nimic nu m-ar bucura mai mult dacă aici ați alcătui o echipa puternica în care certurile sa nu existe. Știu ca e greu de creat un consens de păreri și nici nu vreau asta. Dar mi-aș dori ca neclaritățile sau ideile opuse sa le rezolvați pe DG întru-un ping-pong de replici, care sa nu va facă dușmani. Sint ferm convins ca nimic nu este atât de important pe aici, care sa va facă sa va dușmaniti. Viata reala e mult mai importanta, mult mai grea și ne oferă momente în care sa fim combativi aproape zilnic. Deci nu merita sa  refulam aici, căci aici nu rezolvam nimic. 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
16 hours ago, g2br13l said:

Am sa iti explic de ce am făcut asta. 

 

 

 

Deci ce ai făcut? Exact ce a făcut și el. Ai futut 4 topice, când era de ajuns sa ii spui doar pe unul. Mai ales de când userii au liber la postări ( bineînțeles cu un limbaj decent). Într-adevăr pot spune ca la unele ma amuz și le punctez ca atare, la unele nu. Asta raportat la el. 

Raportat la tine, minusul nu ți l-am dat ca să îl apar pe el ci doar ca să îți atrag atenția ție. Dar, îți garantez ca nu am nici un fel de parți-pris în ceea ce te privește pe tine. Cred ca 80% din recenzii ți le-am punctat, dacă n-am punctat sa știi ca pur și simplu mi-a scăpat, nu e rea voința. 

Pentru mine și cred ca și pentru vreo 2,3 colegi cu care sint mai apropiat, nimic nu m-ar bucura mai mult dacă aici ați alcătui o echipa puternica în care certurile sa nu existe. Știu ca e greu de creat un consens de păreri și nici nu vreau asta. Dar mi-aș dori ca neclaritățile sau ideile opuse sa le rezolvați pe DG întru-un ping-pong de replici, care sa nu va facă dușmani. Sint ferm convins ca nimic nu este atât de important pe aici, care sa va facă sa va dușmaniti. Viata reala e mult mai importanta, mult mai grea și ne oferă momente în care sa fim combativi aproape zilnic. Deci nu merita sa  refulam aici, căci aici nu rezolvam nimic. 

 

Multumesc pentru trasul de urechi și sfaturi. Dar... 😜

https://nimfomane.com/forum/topic/162998-amira-0752578844/page/7/#comments

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
13 minutes ago, 501guy501 said:

Multumesc pentru trasul de urechi și sfaturi. Dar... 😜

https://nimfomane.com/forum/topic/162998-amira-0752578844/page/7/#comments

Nu e același lucru. Tu i-ai spus omului exact același lucru pe 4 topice, eu ma lupt cu cantarul sa îl fac sa înțeleagă ceva. 🤣

Si dupa cum vezi n-am nici o reținere sa apreciez ceva ce mi-a plăcut. 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
2 hours ago, g2br13l said:

Nu e același lucru. Tu i-ai spus omului exact același lucru pe 4 topice, eu ma lupt cu cantarul sa îl fac sa înțeleagă ceva. 🤣

Si dupa cum vezi n-am nici o reținere sa apreciez ceva ce mi-a plăcut. 

🤣🤣🤣.  Greu sa faci  Autocorectorul sa inteleaga ca, catarul e catar și cantarul e cantar. 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 18.05.2021 la 15:50, Sexxxylarisa a spus:

Buna mai sunt câteva zile și voi banii la voi in oras împreună cu o prietena ,nu este problema ii voi deschide si ei cont pe forum pt ca ea nu se pricepe 😁 si alt cv făcusem o programare pe data de 23 la un apartament in mamaia si nu mai am numarul de telefon poate cv sa ma ajute va rog?

Si eu vin sa semnez condica🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari
La 18.05.2021 la 15:50, Sexxxylarisa a spus:

Buna mai sunt câteva zile și voi banii la voi in oras împreună cu o prietena ,nu este problema ii voi deschide si ei cont pe forum pt ca ea nu se pricepe 😁 si alt cv făcusem o programare pe data de 23 la un apartament in mamaia si nu mai am numarul de telefon poate cv sa ma ajute va rog?

Gura pacatoasei, adevar graieste: Stim ca vrei banii, da' sa nu fie chiar cu orice pret!☺

Oricum nu va ajunge oricat vi s-ar da!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nu e 50 lei squirt-ul ? parca asa am citit in lista ei ......Dar am am vazut pe coment -urile de pe buc ( cred ) , ca il practica numai la ora......Poate ne spune d-ra Lary.......

Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 5 ore, 83334475 a spus:

nu e 50 lei squirt-ul ? parca asa am citit in lista ei ......Dar am am vazut pe coment -urile de pe buc ( cred ) , ca il practica numai la ora......Poate ne spune d-ra Lary.......

Buna da este posibil decât la o ora deoarece am nevoie de excitare maxima😁😘

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari
Acum 17 minute, Sexxxylarisa a spus:

Mamaia😘♥️

Ba, ce meniu sofisticatămă! Zici ca e la Pescaria lu' Matei! De fapt, la Cherhanaua Tasaul, ca e mai aproape de PizdyResidence!

As lua si io o ora cu de toate, da' fara ketchup&tzatiki ca sa nu ma mozolesc!

Maioneza am io... piparat e pretu'... 

Mai bine ma cuplez cu inca unu' si ne ducem grup, ca iesim mai bine cu💰💱💰!

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 21 minute, lexluthor a spus:

A raspuns puțin mai sus..hmmm e greu să dai mai sus ?😁😁mamaia

@lexluthoraceastă recenzie este cu dedicație pentru tine, poate te potolești în pla mea cu intervențiile tale aiuristice pe toate topicele!

 

Aflat în Mamaia pentru o întâlnire cu vechi colegi de studenție, la final ce mi-am zis: hai să fie tacâmul complet. Sunat Larisa (ea fiind în zonă) și stabilit ce și cum. 

Locație : Mamaia Nord, zona Butoaie, apartament lux, papuci la intrare (un fix de-al meu), baie cu de toate: prosop curat, gel de duș, etc., pat mare matrimonial cu lenjerie curata.

Larisa: Cu toate că nu sunt fan BBW, pot spune că Larisa cu zâmbetul și formele sale mi-a adus și mie zâmbetul pe buze. Acum pe bune, chiar este frumoasă. Pentru fanii BBW este un "must see"! 

Actiune: cu de toate, sărutări corporale, ON, 69, OP - poziția doggy face toți banii! 

Damage: Trecut de 30 minute, fără grabă, 100 +tip! 

De revenit:  Da 

De reconandat: Da

Once again: Ceea ce mi s-a întâmplat mie nu este neapărat a se întâmpla și vouă! 

O zi bună să aveți (inclusiv tu @lexluthor)! 

 

  • Like 3
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...