Sari la conținut

Hei 😋buna futaciosilor din CT!😻♥️


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
14 minutes ago, lexluthor said:

Jupane mă dezamagesti..ce naiba, aveam pretenții la tine ..tu sa ceri poze? Nu sant destui labagii pe aici?🤔🤔🤔

🤣🤣 Pozele sunt alternativa. Sa puna link daca tot are cont.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 13 ore, lexluthor a spus:

 

Diponibila pt programari doar pe wapp 🥰🥰🥰pt mai multe poze si videoclipuri ma gasiti si pe onlyfans: @dolcelarissa

0734349679

Buna, sunt Larisa, am 25 ani, 1,70, 80 kg, sani nr 4, serviciile mele pentru voi sunt : sex oral ( protejat / neprotejat ), sex normal ( obligatoriu protejat), atentie la bijuterii, fk, gfe,preludiu, masaj, 69, accept cunni/anni ( pasiva ), finalizare corporala. 

Cadoul pentru mine este 

in call : 100 lei ---finalizare -30 min 

               200lei ---- ora - 60 min ( 1 sau 2 finalozari + masaj de relaxare ) 

            350 lei ---- 90 min - ( 2 sau 3 finalizari + masaj de relaxare ) 

out call 200 lei --- finalizarea -- 30 min 

                300 lei --- 2 finalizari -- 60 minute 

 

 

servicii extra : cim / cof  - 50 lei 

accept cupluri ( bi activ / pasiv ) -- 400 lei --  ora 

fistig vaginal -- 100 lei

squirt -- 50 lei 

uro - 50 lei

dminare soft/ hard /medical - 100 lei

ps nu am link pe publi deoarece am venit in vacanta si imi sunt deajuns 1 2 programari pe zi😘plus ca puteti verifica si pozele dupa topicul din bucuresti😊eu zic ca sunt suficiente😁

Link spre comentariu
Acum 14 ore, django2019 a spus:

Ca tu oi fi un fel Brad Pitt. Besi în pula lui @2peu_2peu zic. 

mancami-ai pula de maidanez esti matracucul panaramei de ai sarit asa ars. esti mai urat decat curul meu cand am diaree sosoiule. au ajuns toti aurolacii sa puna gura pe pula mea

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
43 minutes ago, efendi said:

mancami-ai pula de maidanez esti matracucul panaramei de ai sarit asa ars. esti mai urat decat curul meu cand am diaree sosoiule. au ajuns toti aurolacii sa puna gura pe pula mea

Ce sa îți fac mai efendi. Tu ești de vina. Dacă umblii cu toți aurolacii cine vrei sa pună gura? 

Doar ca Django e din alta liga, în nici un caz liga în care te învârti tu. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, g2br13l a spus:

Ce sa îți fac mai efendi. Tu ești de vina. Dacă umblii cu toți aurolacii cine vrei sa pună gura? 

Doar ca Django e din alta liga, în nici un caz liga în care te învârti tu. 

tu esti avocatul lui sau iti place sa dai limbi in cur? am si eu curul disponibil ptr o spalatura si iti pot recomanda si pe altii. esti prea prost ptr secolul asta

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Mah ce sa zic, pentru anilingus e extra. 🤣 Scump efendi, scump. Dar ce zic eu efendi, ca tu nu prea ai ce sa ne înveți pe aici. Tu ești doar un trepăduș, care în afara de invective nu poți scoate ceva civilizat din tine. 

 

Link spre comentariu

Gunoiere pardon Gabriele, toti care nu sunt cu gasca voastra de panarame sunt impotriva voastra. Uite ba, ca mie , ca si altora imi place sa fiu impotriva distrusilor ca voi si mai ales paznicilor de la zoo, mitocanilor jegosi din taxiuri, leprelor de 47 de ani care nu au de spus nimic, jegurilor dezlantuite sau mosilor comunisti!!!

  • Mersi 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
1 hour ago, offload said:

Gunoiere pardon Gabriele, toti care nu sunt cu gasca voastra de panarame sunt impotriva voastra. Uite ba, ca mie , ca si altora imi place sa fiu impotriva distrusilor ca voi si mai ales paznicilor de la zoo, mitocanilor jegosi din taxiuri, leprelor de 47 de ani care nu au de spus nimic, jegurilor dezlantuite sau mosilor comunisti!!!

Care toți? 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
On 6/28/2021 at 9:58 PM, offload said:

Gunoiere pardon Gabriele, toti care nu sunt cu gasca voastra de panarame sunt impotriva voastra. Uite ba, ca mie , ca si altora imi place sa fiu impotriva distrusilor ca voi si mai ales paznicilor de la zoo, mitocanilor jegosi din taxiuri, leprelor de 47 de ani care nu au de spus nimic, jegurilor dezlantuite sau mosilor comunisti!!!

https://www.youtube.com/watch?v=6e30rzO9GR0

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...