Sari la conținut

Ofer servicii de masaj de relaxare, cu jucării 0751414910


Postări Recomandate

  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 17 minute, freevoice a spus:

Esti sotia lui Buhnici

Bă eu am fost de acord cu Buhnici in tot ce a zis și sunt ferm convinsă că mulți bărbați gândesc ca el...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 45 minute, Dominyk a spus:

Pai tu ai fost acolo, nu eu. Ție ți-a băgat degetele in cur băiatul ăla, nu mie...eu de unde să știu cine-i băiatul?...deci tu trebuie sa ne spui cum a fost...

O căutat căcat și a gustat un pic...i-a plăcut și nu a zis nimic dar tu ce tot pui atâtea întrebări?! Vrei și tu?! Ești mare mâncător și de asta pui atâtea întrebări pt că vrei sa vezi daca a mai rămas și pt tine?!

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, nandia said:

O căutat căcat și a gustat un pic...i-a plăcut și nu a zis nimic

Pai și l-ai atenționat înainte pe băiat că o să de-a de ceva căcat? El ce a zis? Nu-i nimic, că-i place? 😂 Și după ce ți-a scos degetele din cur și a a vazut ceva maro pe degete, ce a zis? Și tu ce ai făcut atunci? Ai luat niste șervețele și l-ai sters pe băiat? Și cu mirosul cum ați procedat? 😂

Link spre comentariu

ba oameni buni

eu nu prea am comentat aici pe forum in special aici la domnisoara...dar eu tot citesc scandalurile de aici.....eu o ador pe fata asta....e genul de fata care a crescut bine....o fost si e cineva la viata ei....respectele mele....nu sunt lingusitor dar ce face cu unii dintre voi....au au....eu cred ca o sa ii fac într-o zi o vizita doar sa savurez o cafea cu ea si sa o felicit....

bravo Nandia...🥀

  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bagaret
  • Oras:Bagaret

Ba ce furtuna-n intrun pahar cu apa a iesit p'aici!

So si apucat fata sa ma ia la minusat!

I'am si zis la pretenu asta al meu de reactii... o ras... asa mai amar si o zis:

'Las'o in pace! Ca e vai de steaua ei... Asta e una care da vina pe toti din jur pentru situatia in careo ajus - numa pe ea nu se vede! Nu'i place ce face si se vede pe fata ei! Asa ca se razbuna pe clietni!

PLus daca ai vedea camera unde munceste - sper ca nu acolo sta - o femeie... nu'i permis sa nu faca curat!

Las'o in pace, ca na-i vrea sa fi in pielea ei!'

L'am intrebat ce o facut pe la ea de scrie asta de el... nimic nu o zis!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 6 ore, Dominyk a spus:

Pai și l-ai atenționat înainte pe băiat că o să de-a de ceva căcat? El ce a zis? Nu-i nimic, că-i place? 😂 Și după ce ți-a scos degetele din cur și a a vazut ceva maro pe degete, ce a zis? Și tu ce ai făcut atunci? Ai luat niste șervețele și l-ai sters pe băiat? Și cu mirosul cum ați procedat? 😂

Cel mai simplu ar fi să îți faci curaj și să o vizitezi pe Nandia, dacă tot ești atât de curios. Și să ne povestești tot ( dacă prin absurd te primește ), cu amănunte... Deși eu cred că vei fi exploatat cu un masaj mai dur, de nu o să poți să îl duci 😂

  • Haha 4
Link spre comentariu
14 minutes ago, Ioan4141 said:

Cel mai simplu ar fi să îți faci curaj și să o vizitezi pe Nandia

Pai aici gresesti. Eu mi-am făcut curaj să o vizitez, dar se pare că ea nu are curajul de a vrea sa o vizitez...deci tre să îi zici ei să aibă curajul la o partida de sex (total) cu mine

Link spre comentariu
41 minutes ago, Dominyk said:

Pai aici gresesti. Eu mi-am făcut curaj să o vizitez, dar se pare că ea nu are curajul de a vrea sa o vizitez...deci tre să îi zici ei să aibă curajul la o partida de sex (total) cu mine

Ce onoare pe @nandia, eu nu îmi dau seama cum te-ar putea refuza cineva, ar trebui să facă sex gratis cu tine :)

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 50 minute, Dominyk a spus:

Pai aici gresesti. Eu mi-am făcut curaj să o vizitez, dar se pare că ea nu are curajul de a vrea sa o vizitez...deci tre să îi zici ei să aibă curajul la o partida de sex (total) cu mine

Asta înseamnă la tine oferta de a vizita pe Nandia ?

La 20.08.2022 la 0:00, nandia a spus:

Oferte de oral normal la 70 80 lei... pișu lumii

Asa-i ca te-au prins controlorii fără bilet ?  Sa vezi bătaie ce iti iei de maica-ta când ajunge amenda acasă 😁😂😂

 Dacă tot a ploua recent în Tm , ai reușit sa faci si tu un duș? Sapun ai avut sau ii prea scump și ala ?

 

  • Like 2
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 12 ore, nandia a spus:

O căutat căcat și a gustat un pic...i-a plăcut și nu a zis nimic dar tu ce tot pui atâtea întrebări?! Vrei și tu?! Ești mare mâncător și de asta pui atâtea întrebări pt că vrei sa vezi daca a mai rămas și pt tine?!

@Nadia "belește'i" sora mea !!! 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 11 ore, CePuiiMei a spus:

Ba ce furtuna-n intrun pahar cu apa a iesit p'aici!

So si apucat fata sa ma ia la minusat!

I'am si zis la pretenu asta al meu de reactii... o ras... asa mai amar si o zis:

'Las'o in pace! Ca e vai de steaua ei... Asta e una care da vina pe toti din jur pentru situatia in careo ajus - numa pe ea nu se vede! Nu'i place ce face si se vede pe fata ei! Asa ca se razbuna pe clietni!

PLus daca ai vedea camera unde munceste - sper ca nu acolo sta - o femeie... nu'i permis sa nu faca curat!

Las'o in pace, ca na-i vrea sa fi in pielea ei!'

L'am intrebat ce o facut pe la ea de scrie asta de el... nimic nu o zis!

Eu cred ca "pretenu asta al tau" ...esti chiar tu si nu vrei sa te faci de "cacat" aici pe forum ca esti un gras puturos 🤣🤣🤣

Buna dimineata 😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Un bârfitor și nu cred că a fost la mine doar citește și ascultă de bârfitori...un fel de babă care se ia după altii și caută nod în papura...sunt destui de astia...uită-te că la primul lui comm scrie că i-a spus prietenul că eu nu am tzatze și eu am implanturi cu silicon... Ia sa ridic eu pozele sus...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Bagaret
  • Oras:Bagaret
2 hours ago, papelino said:

Eu cred ca "pretenu asta al tau" ...esti chiar tu si nu vrei sa te faci de "cacat" aici pe forum ca esti un gras puturos 🤣🤣🤣

Buna dimineata 😊

Nu sunt eu... da si io am kile'n plus! Si pretenu nu pute! De unde scoti prostii?! Transpira, dar e curat, fara mirosuri!

Da tu TE iei de cum arata?! Ce pula mea treaba ai?! Numa te bagi'n seama?!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 23 ore, nandia a spus:

Un bârfitor și nu cred că a fost la mine doar citește și ascultă de bârfitori...un fel de babă care se ia după altii și caută nod în papura...sunt destui de astia...uită-te că la primul lui comm scrie că i-a spus prietenul că eu nu am tzatze și eu am implanturi cu silicon... Ia sa ridic eu pozele sus...

La cum arati...nu doar pozele le ai ridicat... 🙃

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bai ...capcauna...pamantului 

Tie ce fel.de barbat iti place ...ca eu sunt slabanog ...altu ii gras ...altu pute ...Dominik ii sarac....in varsta nu primesti ...ect 

Vezi ca m am.apucat de sala ...numai eu stiu cata durere am suportat . ...doar sa fac masa musculara ...ca ai zis ca am corp.scheletic

 Iti mai dau doua luni ...sa ma.incheg bine ...si dupa te vizitez ...de aud un Nu din gurita ta ...de nu matur toata camera cu tine...si asa nu prea faci curat ...😂😂😂

Aaa...schimba uleiul.ala.ca pute ca dracu ....sau lasa ca vin eu cu uleiul meu. 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, povestitorul a spus:

Bai ...capcauna...pamantului 

Tie ce fel.de barbat iti place ...ca eu sunt slabanog ...altu ii gras ...altu pute ...Dominik ii sarac....in varsta nu primesti ...ect 

Vezi ca m am.apucat de sala ...numai eu stiu cata durere am suportat . ...doar sa fac masa musculara ...ca ai zis ca am corp.scheletic

 Iti mai dau doua luni ...sa ma.incheg bine ...si dupa te vizitez ...de aud un Nu din gurita ta ...de nu matur toata camera cu tine...si asa nu prea faci curat ...😂😂😂

Aaa...schimba uleiul.ala.ca pute ca dracu ....sau lasa ca vin eu cu uleiul meu. 

Mă cac pe voi!!

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, povestitorul a spus:

Bai ...capcauna...pamantului 

Tie ce fel.de barbat iti place ...ca eu sunt slabanog ...altu ii gras ...altu pute ...Dominik ii sarac....in varsta nu primesti ...ect 

Vezi ca m am.apucat de sala ...numai eu stiu cata durere am suportat . ...doar sa fac masa musculara ...ca ai zis ca am corp.scheletic

 Iti mai dau doua luni ...sa ma.incheg bine ...si dupa te vizitez ...de aud un Nu din gurita ta ...de nu matur toata camera cu tine...si asa nu prea faci curat ...😂😂😂

Aaa...schimba uleiul.ala.ca pute ca dracu ....sau lasa ca vin eu cu uleiul meu. 

Sa mergi la ma-ta!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, nandia a spus:

Mă cac pe voi!!

Mai ...tacanita mica ...ti ai modificat meniul si ai inclus si acest serviciu .  acum te promovezi 🤣🤣🤣

Este baiatul ala ...a deschis topic ...cauta fericirea ...uite ca la.tine ...era 😅😅

1 oră în urmă, nandia a spus:

Sa mergi la ma-ta!

Merg destul de des ...ii duc  flori . 

Acum ...tu esti proasta !! ...sau doar te.prefaci ?. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...