Sari la conținut

Ofer servicii de masaj de relaxare, cu jucării 0751414910


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
9 hours ago, yayapwr said:

Eu unul sunt surprins că mai activează ,mă gândeam că a fugit ,după cât s-au făcut mișto de ea :))

N-a fugit. Doar nu mai e activa pe forum. Are 2 anunturi in Publi24...

Cauta anunturi unde zice: "locatia in Complex, langa restaurantul Dinar"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Huidu dreacu,auzi la el "doamna ". N-am mai fost pe la ea de mai bine de 2 luni ,dar nu cred că a trecut atât de repede viața pe lângă ea sa ajungă să i se spună "doamna ":)). Tovarășe ,"doamna "are undeva la 30 de ani cu niste craci și silicoane destul de faine . Dacă vrei sa mergi la ea trebuie să știi că nu face sex sau orice legat de sex (oral anal normal etc ,ce vrei tu acolo ).Te deschiloțezi ,te urci in pat,se deschiloțeaza și ea,se urca și ea în pat langa tine ,că doar nu îți face masaj tu in pat și ea pe dulap ,după care începe să te frece cu ulei din ăla care pute fainoșag până ajunge sa ți-l ia la uleiat pe Azorel ,și de acolo incepe o telenovelă în care poți să îi ceri să îi faci un 69 ,adică tu faci ca pisica ,o speli la blăniță ,e cam cheala ,dar înțelegi tu acolo ,iar ea face  ca pistonul la mașină,adică sus-jos ,da la manivela ,sa ai noroc sa ai rezervorul mai mare sa se termine mai greu motorina din tine că după dai singur la manivelă.Daca vrei sa vezi o tipă care arata bine la corp și un masaj mai așa pentru nevoia sufletului tău,mergi la ea ,daca vrei sex ,nu te duce .

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 33 minute, yayapwr a spus:

...

daca vrei sex ,nu te duce

Cu ceva vreme în urma, când avea "punct de lucru" în Cluj, nu existau aceste restricții ... pentru unii cei drept.

Poate ca acuma aerul de Timișoara nu-i priește și a redus substantial oferta.

P.S : fiecare decide ... ca ce și cum.

  • Like 1
Link spre comentariu
On 6/29/2023 at 7:47 PM, Mocureloaded said:

Cu ceva vreme în urma, când avea "punct de lucru" în Cluj, nu existau aceste restricții ... pentru unii cei drept.

Poate ca acuma aerul de Timișoara nu-i priește și a redus substantial oferta.

P.S : fiecare decide ... ca ce și cum.

Mocu-le ma bucur sa te recitesc dupa atatia ani ... pai e normal ca daca ii place interlocutorul sa mearga mai departe sa se simta si ea bine, nu ? Desi masajul este super ok iar dameza arata foarte bine, ceea ce face sa nu reusesti prea mult sa ti superglu-ul in baston.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 8/11/2023 at 10:16 AM, freelancer69 said:

Mi am uitat la ea iPhone ul

Guess what? 

Never found.... 

Vroiam si eu sa o vizitez ca pare interesanta tipa, dar dupa ce am citit postarea ta.....daca e asa de lipicioasa voi da skip :(

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

as vrea sa am o femeie ca ea ,multi  o critica  dar asta inseamna sa sti sa te descurci ,eu sincer o apreciez

La 13.10.2023 la 23:10, Osiris0 a spus:

Vroiam si eu sa o vizitez ca pare interesanta tipa, dar dupa ce am citit postarea ta.....daca e asa de lipicioasa voi da skip :(

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș
La 29.03.2023 la 9:09, danp123 a spus:

N-a fugit. Doar nu mai e activa pe forum. Are 2 anunturi in Publi24...

Cauta anunturi unde zice: "locatia in Complex, langa restaurantul Dinar"

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj/e5i182266f1g70182fff8ehiidei3438.html

bucilescelmaifaincur

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, aibelito said:

Ciudat! E prima data cand vad un anuntz al fetei in care se vede fatza... e drept ca nu m-am mai uitat demult la anuntzul ei.

Si numarul de telefon e altul!

Poate sa confirme cineva care a fost la ea ca e Nandia in anuntzul din Publi24?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, aibelito said:

Ciudat! E prima data cand vad un anuntz al fetei in care se vede fatza... e drept ca nu m-am mai uitat demult la anuntzul ei.

Si numarul de telefon e altul!

Poate sa confirme cineva care a fost la ea ca e Nandia in anuntzul din Publi24?

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Salutare! Am fost si eu la dsoara ieri!

 

Locatia in complex, personal as plati putin mai mult pt o locatie mai ok, aici as da nota 6.

 

Fata e frumusica, are un accent de ardeleanca, sani faini, initial nu mi-am dat seama ca e enhanced.

Poti vorbi cu ea, e f ok.

 

Am optat pt o ora, nu am regretat. Am primit 2 finalizari, si intre un masaj inghinal finut facut, insa extraordinar de excitant si relaxant.

 

Se mai uita la tv in timpul ala, dar nu era deranjant pt ca eu tineam ochii inchisi, relaxat.

halat: 200 lei

handjob: 10 

locatie 6

atitudine 9

igiena 10, cu mentiunea ca era rasa de 1 zi… adica era f putin aspru:)

 

Merci si ciocane tari!

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
18 hours ago, v3kt0r1 said:

Salutare! Am fost si eu la dsoara ieri!

 

Locatia in complex, personal as plati putin mai mult pt o locatie mai ok, aici as da nota 6.

 

Fata e frumusica, are un accent de ardeleanca, sani faini, initial nu mi-am dat seama ca e enhanced.

Poti vorbi cu ea, e f ok.

 

Am optat pt o ora, nu am regretat. Am primit 2 finalizari, si intre un masaj inghinal finut facut, insa extraordinar de excitant si relaxant.

 

Se mai uita la tv in timpul ala, dar nu era deranjant pt ca eu tineam ochii inchisi, relaxat.

halat: 200 lei

handjob: 10 

locatie 6

atitudine 9

igiena 10, cu mentiunea ca era rasa de 1 zi… adica era f putin aspru:)

 

Merci si ciocane tari!

Suna bine, poate ii fac și eu anul viitor

Link spre comentariu
18 hours ago, v3kt0r1 said:

Salutare! Am fost si eu la dsoara ieri!

 

Locatia in complex, personal as plati putin mai mult pt o locatie mai ok, aici as da nota 6.

 

Fata e frumusica, are un accent de ardeleanca, sani faini, initial nu mi-am dat seama ca e enhanced.

Poti vorbi cu ea, e f ok.

 

Am optat pt o ora, nu am regretat. Am primit 2 finalizari, si intre un masaj inghinal finut facut, insa extraordinar de excitant si relaxant.

 

Se mai uita la tv in timpul ala, dar nu era deranjant pt ca eu tineam ochii inchisi, relaxat.

halat: 200 lei

handjob: 10 

locatie 6

atitudine 9

igiena 10, cu mentiunea ca era rasa de 1 zi… adica era f putin aspru:)

 

Merci si ciocane tari!

Suna bine, poate ii fac și eu o vizita ,anul viitor

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 18 ore, v3kt0r1 a spus:

...

Se mai uita la tv in timpul ala, dar nu era deranjant pt ca eu tineam ochii inchisi, relaxat.

...

 

Cum pixu' meu sa nu fie  deranjant când maseuza ... in timp ce-ți freacă diverse părți ale trupului ... se uita la tembelizor?

Chiar nu înțeleg ... serios!

Atunci ce ar putea fi deranjant ... ca te lasă tolănit acolo pe pat / masa de masaj și merge sa pună rufe în mașina de spălat? Asta ar fi deranjant? Sau nici măcar asta?

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 3 ore, Mocureloaded a spus:

 

Cum pixu' meu sa nu fie  deranjant când maseuza ... in timp ce-ți freacă diverse părți ale trupului ... se uita la tembelizor?

Chiar nu înțeleg ... serios!

Atunci ce ar putea fi deranjant ... ca te lasă tolănit acolo pe pat / masa de masaj și merge sa pună rufe în mașina de spălat? Asta ar fi deranjant? Sau nici măcar asta?

Salut! Eu m-am dus pentru handjob si masaj. Cat timp nu s-a oprit, am stat door 2 door 1 ora si 10 min, si m-am simtit bine, a fost perfect. Nu m-a grabit cum o fac altele, m-a masat la oua fain, cum imi place, finut. 
 

 

Link spre comentariu

16 hours ago, Mocureloaded said:

 

Cum pixu' meu sa nu fie  deranjant când maseuza ... in timp ce-ți freacă diverse părți ale trupului ... se uita la tembelizor?

Chiar nu înțeleg ... serios!

Atunci ce ar putea fi deranjant ... ca te lasă tolănit acolo pe pat / masa de masaj și merge sa pună rufe în mașina de spălat? Asta ar fi deranjant? Sau nici măcar asta?

Dacă nu e dat tare televizorul nu cred ca e deranjant. Aici nu vorbim de sex sau masaj tantric.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...