Sari la conținut

Noile (si vechile) boli mintale / spirituale ale poporului român


Postări Recomandate

Vizitator Cocalar21
Reputație: 0
9 hours ago, -yorick- said:

Plus o gramada de bani adunati la buget, nu risipiti pe cruci si catedrale. 

Sa-i vedem la lucru! 

Și ce faci cu banii adunați la buget? Le faci educație sexuală la fete de 4 ani sa devină curve sa alimentezi PIBul țării? Seems legit.

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Să vină să ne explice corifeii teoriei evoluției aflati aici pe forum, inclusiv ai științelor mintale, cum este posibil ca doua popoare român/israel, cu acelasi IQ mediu de 94, să aibă rezultate științifice situate la poli opuși

tabelul IQ Nations https://ibb.co/0CfmbvF

si nu ma luati cu vezi si-o pati, ca e vb de caracter, sau EQ (EQ la ingineri?)

Recunoasteti franc fratilor (ca tot de-o mama suntem toti fătați), recunoașteți franc că....Suntem Marele si Micul Amsterdam la un loc.

Aici si elicopterele americane pică din cer fără cauze explicabile. 

Culmea teoriei evolutiei: să-ți iei un Logan și să aștepti să evolueze in Corvette!

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 41 minute, -yorick- a spus:

Să vină să ne explice corifeii teoriei evoluției aflati aici pe forum, inclusiv ai științelor mintale, cum este posibil ca doua popoare român/israel, cu acelasi IQ mediu de 94, să aibă rezultate științifice situate la poli opuși

tabelul IQ Nations https://ibb.co/0CfmbvF

si nu ma luati cu vezi si-o pati, ca e vb de caracter, sau EQ (EQ la ingineri?)

Recunoasteti franc fratilor (ca tot de-o mama suntem toti fătați), recunoașteți franc că....Suntem Marele si Micul Amsterdam la un loc.

Aici si elicopterele americane pică din cer fără cauze explicabile. 

Culmea teoriei evolutiei: să-ți iei un Logan și să aștepti să evolueze in Corvette!

Nu e un IQ rau. Te poti angaja oriunde in orice armata cu acel IQ. Are legatura cu alimentatia in mare masura, asta e… va creste IQ mediu. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

aș propune ca de aici inainte fiecare femeie româncă hortodoaxă se se mai mărite doar un sobor de 15 preoți, toți atestați BOR, (din aia cu cuibare aurite pe cap), poate așa vor fata numai genii apte de ... nemuncă și mormăit pe nas ... ca popii în timpul nemuncii, și înainte de a rămâne însămânțate stea minim 3 minute cu capul sub patrafirul fiecarui popă, ca să poată părinteșe să le sființească pântecul de ... FECIOARĂ !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 37 minute, -yorick- a spus:

Să vină să ne explice corifeii teoriei evoluției aflati aici pe forum, inclusiv ai științelor mintale, cum este posibil ca doua popoare român/israel, cu acelasi IQ mediu de 94, să aibă rezultate științifice situate la poli opuși

tabelul IQ Nations https://ibb.co/0CfmbvF

si nu ma luati cu vezi si-o pati, ca e vb de caracter, sau EQ (EQ la ingineri?)

Recunoasteti franc fratilor (ca tot de-o mama suntem toti fătați), recunoașteți franc că....Suntem Marele si Micul Amsterdam la un loc.

Aici si elicopterele americane pică din cer fără cauze explicabile. 

Culmea teoriei evolutiei: să-ți iei un Logan și să aștepti să evolueze in Corvette!

Bă, ție tre să-ți spună alții că-n baie, e baia ? Vii cu tot felul de clasamente de 2 bani...

Îți spun eu câteva invenții și realizări ale poporului român : insulina inventată de Paulescu, cibernetica inventată de Odobleja, avionul cu reacție inventat de Coandă, stiloul inventat de Poenaru, rucsacul zburător inventat de Capră, scaunul ejectabil și mai sunt și alții. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 27 minute, -yorick- a spus:

aș propune ca de aici inainte fiecare femeie româncă hortodoaxă se se mai mărite doar un sobor de 15 preoți, toți atestați BOR, (din aia cu cuibare aurite pe cap), poate așa vor fata numai genii apte de ... nemuncă și mormăit pe nas ... ca popii în timpul nemuncii, și înainte de a rămâne însămânțate stea minim 3 minute cu capul sub patrafirul fiecarui popă, ca să poată părinteșe să le sființească pântecul de ... FECIOARĂ !!!

Ce specie de bolnav psihic mai ești și tu ? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
35 minutes ago, cincistele said:

Ce specie de bolnav psihic mai ești și tu ? 

tu ești nu doar prost ci și ticălos, ca si Wurdulak si alti mujahedini de pe forum (mujahedinii sunt aia care stau la umbra si femeile lor pazesc caprele familiei); probabil IQ-ul tau de de 5 labe (50 maxim)

p.s. ti s-a mai spus ca esti prost dar insisti, macar de-ai fi singurul prost aurifer de pe aici

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

..... si inca ceva, eu  nu scriu peaici pentru un auditoriu format din votanti aurolaci sau care zic ca Dracnea proaspat eliberat s-a "orientat" spre "familie" (familie cu aia de 26 ani varsta), citat din Wurdulak, de pe alt topic, cine sunteti voi, fii de derbedei (lipitori), nu-i asa?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 30 minute, -yorick- a spus:

tu ești nu doar prost ci și ticălos, ca si Wurdulak si alti mujahedini de pe forum (mujahedinii sunt aia care stau la umbra si femeile lor pazesc caprele familiei); probabil IQ-ul tau de de 5 labe (50 maxim)

p.s. ti s-a mai spus ca esti prost dar insisti, macar de-ai fi singurul prost aurifer de pe aici

" Dacă port cu uşurinţă şi cu zâmbet a lor ură,

Laudele lor desigur m-ar mâhni peste măsură. "

 

Bă, ciorik...te irosești pe aici, du-te tare și înrolează-te, nu de alta, dar nu ți-ar părea rău să nu revii și tu pe un merkava ? 😂😂😂

Atât sper, ca demența asta a ta să nu evolueze într-atât, încât să ajungi să omori oameni pe stradă, închipuindu-ți că o faci în numele lui Dumnezeu. N-ai fi primul care-și ia fantasmele în serios. 

 

Acum 31 minute, -yorick- a spus:

..... probabil sunteti scursorule ("fiii") ăstora pe care i-am bifat pe acest blog

https://marlani-de-romania.blogspot.com   (crestini de dumineca si futalai pe bani castigati usor in rest 😀

Tu ești din tribul ăla, pieile pulii 😂😂😂

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 5 minute, -yorick- a spus:

oricine va mai scrie după mine aici, după ce am argumentat cu texte biblice, HULEȘTE! continuați....

N-ai argumentat bă cu nimic, mai bine te-ai duce la un spital de boli nervoase.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Daniel: 12;10 Mulţi* vor fi curăţiţi, albiţi şi lămuriţi; cei răi vor face răul** şi niciunul din cei răi nu va înţelege, dar cei pricepuţi vor înţelege.

De aceea nu puteți înțelege! Pentru că vă hrăniți din bani negri! Din bani nelegiuiți! 

Iar România, este o sinagoga a Satanei! 50% din populație este deja în stare de nebunie, pana in 2033-2040 vor fi 80%, iar restul apt de lupa (tinererul) va pieri la Armaghedon! 

p.s asta e dorinta mea fierbinte, asta este scris in Apocalipsa! și așa se va intampla!

pana atunci vom fi aici pe forum, in 2024 PSD+AUR vor prelua puterea, in mod inutil, curva USA va conduce pana va veni Anticrisrtul, liderul vosrul mult dorit!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Mai mare păcat au cei din cauza cărora am ajuns aici. Era mai bine să nu se fi născut, sau să li se fi legat o piatra de moară în jurul gâtului. Eu nu-i iert. Dar nu-i iert nici pe cei îndrituiți a fi păstorii neamului (lideri politici, psihoogi, psihiatri)! Nu și-au făcut datoria, au fost lași, la deget poatră verigheta Satanei, de aceea sfârșitul copiilor lor lor fi fi acolo, la Armaghedon (în teascul mâniei Celui Atotputernic). Amin! Moarte curvelor, moarte curvarilor si banilor lor negri! Indiferent ca se numesc politicienti, psihologi psihiatri si alti autointitunatali ai poportului român! Moarte și Iad veșnic impostorilor! 

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
11 minutes ago, ro_passion said:

Voi stiti ca cea mai moare boala este durutul in cot sau in cur?

Romanu zice ca il doare in cot sau im cur depinde de situatie.

Pai sa iti pese bai romane, daca nu tie atunci cui? 

Eu am un cui impotriva acestui neam! De futut nu ma fut pe bani munciti dar tot ma doare de cei ce muncesc pentru acei bai si ma doare si pentru curve! Vinovatii morali pentr soarta noasrtra (oamenii fara Dumnezeu) vor plati! Cineva va plati! Mai ales cei ce se dau ingeri de lumina, real slujitorii Satanei!  ( se stiu ei care sunt aceia, eu îi știu și nu îi iert)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, cincistele a spus:

Bă, ție tre să-ți spună alții că-n baie, e baia ? Vii cu tot felul de clasamente de 2 bani...

Îți spun eu câteva invenții și realizări ale poporului român : insulina inventată de Paulescu, cibernetica inventată de Odobleja, avionul cu reacție inventat de Coandă, stiloul inventat de Poenaru, rucsacul zburător inventat de Capră, scaunul ejectabil și mai sunt și alții. 

Zilele acestea s-au implinit 100 de ani de la descoperirea insulinei de catre Profesorul Dr.Paulescu.🙏🏻🏻🏻🏻

In Adevarul.ro a aparut un articol foarte defaimator si insultator la adresa Prof. Paulescu, cu acuze de plagiat, furt, extremism etc.s.a.m.d. Rar mi-a fost dat sa vad  asemenea flegme si defaimare, gen anii 50.

Autor Petre Iancu, DW ( sigur nu este roman...o rusine👎🏻😠😡).

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, -yorick- a spus:

Eu am un cui impotriva acestui neam! De futut nu ma fut pe bani munciti dar tot ma doare de cei ce muncesc pentru acei bai si ma doare si pentru curve! Vinovatii morali pentr soarta noasrtra (oamenii fara Dumnezeu) vor plati! Cineva va plati! Mai ales cei ce se dau ingeri de lumina, real slujitorii Satanei!  ( se stiu ei care sunt aceia, eu îi știu și nu îi iert)

Cine plateste pentru cei plecati dintre noi, nemeritat si violent, in decembrie 1989 si pentru care nimeni nu a fost judecat asa cum trebuie ? Sunt 1.152 de suflete care isi cauta linistea....iar Romania si-a inceput noua era cu sange in fundal....vai !

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

aș mai adăuga că în românica, minciuna sentimentala, spirituala si morala este atenuată de ... pastile psihiatrice, psihiatrii fiind sugătoprii de pulă ai sistemului corupt din toate punctele de vedere care tronează în Româna, un psihiatru incasaseaza de la casa nationala de asigurari 3000 mii de euro/lunar, plus daca mai are si cabinet privat mai incaseaza incaodata pe atât, sub pretextul ca o pastilă chimică poate atenua o durere sufletească (morală)

cand am postat forumul https://marlani-de-romania.blogspot.com/2021/03/blog-post.html 5 stele 5 labe adeptul creationsimului a tacut malc, cunosc o gramada de marlani inca de 1989 care se rugau pentru sanatatea impuscatului, ei bine, plozii lor n-au crăpat, ei continuă să construeasca "beserici" clădiri fizice ca sa autorizeze preacurvia prin CĂSĂTPRIE, astfel prin acești proxenti ai Satanei, poporul român s-a umplut de gherțoi. Care astăzi vă fură bine merci sub numele a diverselor haite politice. 

 

Sugi pula 5 labe! Mai aveti maxim 20 de ani !

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 2 ore, -yorick- a spus:

Mai mare păcat au cei din cauza cărora am ajuns aici. Era mai bine să nu se fi născut, sau să li se fi legat o piatra de moară în jurul gâtului. Eu nu-i iert. Dar nu-i iert nici pe cei îndrituiți a fi păstorii neamului (lideri politici, psihoogi, psihiatri)! Nu și-au făcut datoria, au fost lași, la deget poatră verigheta Satanei, de aceea sfârșitul copiilor lor lor fi fi acolo, la Armaghedon (în teascul mâniei Celui Atotputernic). Amin! Moarte curvelor, moarte curvarilor si banilor lor negri! Indiferent ca se numesc politicienti, psihologi psihiatri si alti autointitunatali ai poportului român! Moarte și Iad veșnic impostorilor! 

Aici, cam ai dreptate. Dacă mă uit la ce scrii tu, într-adevăr, psihologii și psihiatrii nu prea și-au făcut datoria. :)Fără supărare! 

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu

  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

 

16 minutes ago, derwall said:

Cine plateste pentru cei plecati dintre noi, nemeritat si violent, in decembrie 1989 si pentru care nimeni nu a fost judecat asa cum trebuie ? Sunt 1.152 de suflete care isi cauta linistea....iar Romania si-a inceput noua era cu sange in fundal....vai !

Noi ! trist dar adevarat! dar asta din pricina educatiei parintilor nostri cu mentalitate de proxeneti! Vezi filmul Loverboy  (daca pleci cu ei, la noi nu te mai intorci, spune tatal fetei - asta e tatal român - un proxenet complice)

Dar cum am spus, vina morala apartine nu noua, ci celor care erau datori in ultimii 31 de ani sa faca educatie! Politicieni, psihologi, psihiatri! Niste nulitati!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...