Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, quiet_storm a spus:

Multumesc !

Pe mine m-ai pierdut atunci. Nu este problema celor 100 ron insa cred ca este mai ok sa specifici in semnatura chestia asta. 

O.zi frumoasa si tie 😀

Cu placere,asta este,Spor! Pupici😁

Ps:semnatura are doar 2/3randuri abia pot posta preturile🤗..voi specifica mai des pe topic .. desii am anuntat mereu ca Cim.ul este strict pt Fideli,dar probabil n ai vazut tu postul..😜

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 14.08.2021 la 20:58, sorika80 a spus:

Am fost azi la Superba și minunata Andreea Rebecca .M-am simțit foarte bine cu ea e super ok fată și bună de pula.Multumesc pentru clipele petrecute cu tine ești senzuală 😘😘😘

Altul care n-a fost tinut in brate cand era mic... :lol:

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei,actualizari Preturi si Servicii🤗

Incepand de azi..  preturile pentru voi vor fii:😁

100lei-30minute

200lei-60minute 

300lei-90minute

50lei Extra -COF(Finalizare Faciala

100lei-CIM(FInalizare in gurita) Serviciu doar pt fideli!)

💋Prioritate au clientii cunoscuti/fideli,EU DECID pe cine am placere sa primesc in compania mea,si pe cine NU😁😁

Servicii:

Sex normal,sex oral prot/nepr in functie de igiena,FK,Gfe,preludiu,69,masaj,cunnilingus,footfetish,handjob,finalizare corporala,finalizare pe fata,finalizare orala!

Programari:🤗

WhastApp 0725 653 656

Telefonic/sms 0721 780 370

PM (mesagerie forum)

Acestea fiind spuse,Va 💋si va astept cu mare drag💋

 

 

20210823_184019.jpg

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Am revizitat o si eu pe Andreea și pot sa va spun ca reducerea de preț este justificata.

Yrecerea anilor a lăsat semne, carnea nu mai este cum era acum câțiva ani, pizda s-a lăsat și dai cam în gol iar ea ca persoana este bazata, oferă servicii mecanice, a dispărut implicarea și atenția acordata clientului.

Poate mai fac o încercare în viitor, deși am plecat total nemulțumit 

  • Confuz 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
2 hours ago, Ionesco2031 said:

Am revizitat o si eu pe Andreea și pot sa va spun ca reducerea de preț este justificata.

Yrecerea anilor a lăsat semne, carnea nu mai este cum era acum câțiva ani, pizda s-a lăsat și dai cam în gol iar ea ca persoana este bazata, oferă servicii mecanice, a dispărut implicarea și atenția acordata clientului.

Poate mai fac o încercare în viitor, deși am plecat total nemulțumit 

 Cum adică pizda s-a lăsat ? Poate că fata s-a umezit natural  și tu ai pula mică 

=))

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro
2 hours ago, disjokey said:

 Cum adică pizda s-a lăsat ? Poate că fata s-a umezit natural  și tu ai pula mică 

=))

 

Mai sus am scris BLAZATA dar a corectat telefonul în BAZATĂ 

@disjokey

Nu pare sa te ducă prea mult capul.

Acum câțiva ani nu aveam pula mica? Crezi ca mi s-a tocit între timp?

E o diferență clara între o pizda de pustoaica, zgârci,  și o pizda cu rulaj. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 6 ore, Ionesco2031 a spus:

....Yrecerea anilor a lăsat semne, .... pizda s-a lăsat și dai cam în gol iar ea ca persoana este bazata, oferă servicii mecanice, a dispărut implicarea și atenția acordata clientului.

 

Acum 1 oră, Ionesco2031 a spus:

......

Acum câțiva ani nu aveam pula mica? Crezi ca mi s-a tocit între timp?

E o diferență clara între o pizda de pustoaica, zgârci,  și o pizda cu rulaj. 

 

Colegu'

n-am mai fost de mult...nush exact cum a fost experienta ta, si n-o contest.

Dar esti intr-o totala eroare despre motive.

 

Chestia cu "pizda galeata" dupa trecerea anilor / poolilor e mit...demontat de ani buni si zeci de studii.

Nu pe povestiri, la gura focului/pe forum intre curvari. Pe adevaratele, si pe masuratelea, pe tot felul de femei (si "cuminti" si "normale", si curve si cu nasteri la activ)!. Se "lasa" e adevarat, dar nu cat sa simti tu asa mare diferenta.

Mai repede este posibil ca fix inaintea ta sa fi fost unu' cu adevarat dotat, dupa care s-a "mulat" titulara.

O fi excitat-o cu adevarat, o fi adaptarea ei ca sa poata face meseraia...nush

Dar, pizdei (ca sa vorbim la concret) care se muleaza pe poola (asta face ea, pizda, in mod normal si in anumite limite), ii ia ceva timp sa revina la "normal"... ca idee, asa e si dupa o nastere (unde bebe-ul e un ultra-extra dotat!). Daca n-a lasat destul timp intre voi doi, este foarte posibil ca, tu chiar sa o ai "mica", fata de "data trecuta"! 🤣🤣

Capisci?

Iar "zgarci"nu cred ca ai prins-o nici cand ai fost mai de mult. Sau ai fost imediat, in 2012 (!). Cu alte cuvinte si again: no chance sa fie chiar atat de mare diferenta fata de ultima ta vizita....cel putin in muschii vaginali

Despre "blazata" pot fi 1000 de motive. In capul si mintea caprioarei....nu ma bag

 

Parerea mea....

 

  • Like 2
  • Haha 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bavo Andreea ! Asta apropo ca trecerea anilor a lasat urme ,  ca pizda s-a largit etc ... si tu nu mai ai nimic disponibil 😊 !  Te pup si sper in fine sa ajung si eu la tine in curand , ca de cand tot zic...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

@crissti98

Nu întru în polemici cu tine, eu mi am spus părerea și am descris experienta mea.

E clar ca nu te duce capul prea mult. Pizda e compusa din mușchi, care își pierd din fermitate în timp. Iar în cazul de fata trecerea timpului și numărul mare de acte sexuale au dus la deprecierea pizdei, respectiv aceasta este perceputa ca fiind un largă 

Inaa cum tu vrei doar sa ma contrazici cu orice preț, niciun argument nu este bun. 

Mai mult de atât, ai fost tu la pizda ei și știi ca a fost înaintea mea unul cu pula imensa și a largit-o .... dar în același timp susții ca pizda nu se lărgește 

Ești aberant omule 

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 22 minute, Ionesco2031 a spus:

@crissti98

Nu întru în polemici cu tine, eu mi am spus părerea și am descris experienta mea.

E clar ca nu te duce capul prea mult. Pizda e compusa din mușchi, care își pierd din fermitate în timp. Iar în cazul de fata trecerea timpului și numărul mare de acte sexuale au dus la deprecierea pizdei, respectiv aceasta este perceputa ca fiind un largă 

Inaa cum tu vrei doar sa ma contrazici cu orice preț, niciun argument nu este bun. 

Mai mult de atât, ai fost tu la pizda ei și știi ca a fost înaintea mea unul cu pula imensa și a largit-o .... dar în același timp susții ca pizda nu se lărgește 

Ești aberant omule 

Înainte să jignești un coleg respectat pe forum și care știe ce vorbește/scrie, poate nu ar fi rău să te documentezi temeinic pe net și să găsești (dacă poți) argumente care să-ți susțină aberațiile (cum ar fi cea că un mușchi își pierde fermitatea cu cât e mai folosit :lol:), altfel mai bine taci și încerci să pari inteligent :la

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...