Sari la conținut

Tunelul Nimfomane - o lume susprinsa in izmene


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Eeee... hai , clampau mic , nu te arici ... Te pupa VisPericulos si-ti trece ... 

Trafic satesc ... no comment , brah' !!! Nu esti departe de adevar , da' esti in urma cu niste chestii ... e mai bine . Ca esti in urma ...zic . 

Colegii de care faci vorbire au alte standarde ... alti bani , alta distractie . La ei , rata de sinucidere e alta . Prefer sa ajung la pensie , decat sa muncesc 5 ani 

si sa pierd contactul cu realitatea . 

 

Pile ? Ha ... ma , tu te oftici ... ai incercat sa intri la noi si ai picat psihologicul . Lasa ... e mai bine acolo unde esti tu . Vorbesc serios . 

 

Sigur , frec duda pe nimfomane ... noaptea trecuta am fost in tura , am " impins " vreo 3000 de cutii de aluminiu pe cer ... tu ce faceai ? 

Duminica io iar muncesc 12 ore ... tu ce faci duminica ? De sarbatori io belesc ochii in ecran , sa tin avionarii departe unul de altul ... tu ce faci de sarbatori ? 

 

Papalasca ... aia cu pile nu vin la noi . Stii , se cam munceste . Nu e rost de chiuleala , nu se dau spagi ... Plus ca TOTI " bibanii " tre' sa treaca de baba-yaga , dupa 

on job training . Ala sunt eu ... 

 

pentru asta? chemtrails?

 

http://www.geoengineeringwatch.org/wp-content/uploads/2013/09/image015.png

  • Like 8
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pentru asta? chemtrails?

 

http://www.geoengineeringwatch.org/wp-content/uploads/2013/09/image015.png

 

 

Pe bune ? Chiar credeti bazaconii d-astea ? Moace mai sunteti ba , popandailor ... Daca voi credeti ca n-au alte metode mult 

mai eficace si mai discrete sa ne " sinucida " ,  pai sunteti naivi ... Ce vedeti voi este explicat de fizica de clasa 6-a . Inversiune termica , condens , 

diferente de temperatura si de presiune ... hai ma , ca nu e rocket science ! 

  • Like 12
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pe bune ? Chiar credeti bazaconii d-astea ? Moace mai sunteti ba , popandailor ... Daca voi credeti ca n-au alte metode mult 

mai eficace si mai discrete sa ne " sinucida " ,  pai sunteti naivi ... Ce vedeti voi este explicat de fizica de clasa 6-a . Inversiune termica , condens , 

diferente de temperatura si de presiune ... hai ma , ca nu e rocket science !

 

Las-o!
  • Like 5
  • Minus 23
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pe bune ? Chiar credeti bazaconii d-astea ? Moace mai sunteti ba , popandailor ... Daca voi credeti ca n-au alte metode mult 

mai eficace si mai discrete sa ne " sinucida " ,  pai sunteti naivi ... Ce vedeti voi este explicat de fizica de clasa 6-a . Inversiune termica , condens , 

diferente de temperatura si de presiune ... hai ma , ca nu e rocket science !

 

Iar aia care filmează avioane oprite în aer...fac fake-uri?
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Pe bune ? Chiar credeti bazaconii d-astea ? Moace mai sunteti ba , popandailor ... Daca voi credeti ca n-au alte metode mult 

mai eficace si mai discrete sa ne " sinucida " ,  pai sunteti naivi ... Ce vedeti voi este explicat de fizica de clasa 6-a . Inversiune termica , condens , 

diferente de temperatura si de presiune ... hai ma , ca nu e rocket science ! 

 

s-au inmultit darele , acum ca e toamna,

pilotii astia sunt de la noi, inteleg , m-am uitat pe o harta cu zborurile ,mai de mult

  • Like 8
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar aia care filmează avioane oprite în aer...fac fake-uri?

 

 

Click ! Poc! Scart ! Bzzzz ! Ete cum sta magaoaia de 400 de tone OPRIT in aer ... Da ... Sta la punct fix , ca Harrier-ul , doar ca n-are jeturi directionale .

Aloooo !!! Te mai uiti mult la you-tube ? Vezi ca dauneaza ... grav. 

  • Like 11
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Click ! Poc! Scart ! Bzzzz ! Ete cum sta magaoaia de 400 de tone OPRIT in aer ... Da ... Sta la punct fix , ca Harrier-ul , doar ca n-are jeturi directionale .

Aloooo !!! Te mai uiti mult la you-tube ? Vezi ca dauneaza ... grav.

 

Las-o. Vede vorbe si aude lumini.

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu

Eeee... hai , clampau mic , nu te arici ... Te pupa VisPericulos si-ti trece ... 

Trafic satesc ... no comment , brah' !!! Nu esti departe de adevar , da' esti in urma cu niste chestii ... e mai bine . Ca esti in urma ...zic . 

Colegii de care faci vorbire au alte standarde ... alti bani , alta distractie . La ei , rata de sinucidere e alta . Prefer sa ajung la pensie , decat sa muncesc 5 ani 

si sa pierd contactul cu realitatea . 

 

Pile ? Ha ... ma , tu te oftici ... ai incercat sa intri la noi si ai picat psihologicul . Lasa ... e mai bine acolo unde esti tu . Vorbesc serios . 

 

Sigur , frec duda pe nimfomane ... noaptea trecuta am fost in tura , am " impins " vreo 3000 de cutii de aluminiu pe cer ... tu ce faceai ? 

Duminica io iar muncesc 12 ore ... tu ce faci duminica ? De sarbatori io belesc ochii in ecran , sa tin avionarii departe unul de altul ... tu ce faci de sarbatori ? 

 

Papalasca ... aia cu pile nu vin la noi . Stii , se cam munceste . Nu e rost de chiuleala , nu se dau spagi ... Plus ca TOTI " bibanii " tre' sa treaca de baba-yaga , dupa 

on job training . Ala sunt eu ... 

 

  Esti la munca, bre?

 

  Trafic pe cerul romanesc....Stai bland, nu esti singurul, care munceste de sarbatori.Sunt medici si asistenti, care chiar salveaza vieti, pe salarii de nimic.

post-247151-0-07433900-1508005377_thumb.png

post-247151-0-95689400-1508005399_thumb.png

post-247151-0-73313000-1508005418_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Las-o. Vede vorbe si aude lumini.

A fost o intrebare nevinovată si totusi ramane posibilitatea de trucaj, ca mie nu mi se pare ok sa nu imi spună nimeni, fără ca eu sa intreb...timp de 35 de ani ca avioanele rămân pe loc ca masinile si mai dau si inapoi! Hm... 😅

  • Like 10
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pamfile, nu ai vreo rata de furat, pe undeva?

A fost deja la furat, ca cică-i beat...poate a silit-o deja să se vândă si sa-si facă el banii de băutură! Biata ratusca...empatizez deja!

  • Like 9
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

  Esti la munca, bre?

 

  Trafic pe cerul romanesc....Stai bland, nu esti singurul, care munceste de sarbatori.Sunt medici si asistenti, care chiar salveaza vieti, pe salarii de nimic.

 

da, despre hartile acelea vorbeam si eu

  • Like 7
  • Minus 7
Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Pamfile, nu ai vreo rata de furat, pe undeva?

 

gresesti aici:Pamfil e scriitor ,si inca unul foarte bunsi cu umor, intr-o vreme, scria rezumate pt Randunica , pe urma ,facea combinatii cu Ana Paraschiv, el avea un gard, si ea niste bete , la set,in traducere, recenzii false de pe conturi clona

  • Like 7
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...