Sari la conținut

Tunelul Nimfomane - o lume susprinsa in izmene


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

gresesti aici:Pamfil e scriitor ,si inca unul foarte bunsi cu umor, intr-o vreme, scria rezumate pt Randunica , pe urma ,facea combinatii cu Ana Paraschiv, el avea un gard, si ea niste bete , la set,in traducere, recenzii false de pe conturi clona

Marta hai cu anuntul ala pe rubrica de masaj-no sex ..ca am creat rubrica. De cand te astept..:)

  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Marta hai cu anuntul ala pe rubrica de masaj-no sex ..ca am creat rubrica. De cand te astept..:)

Adina, nu mai bine pui o pernă in loc de chestia aia pe care scrie “Adinna” si care-ti acopera capul?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Esti la munca, bre?

 

  Trafic pe cerul romanesc....Stai bland, nu esti singurul, care munceste de sarbatori.Sunt medici si asistenti, care chiar salveaza vieti, pe salarii de nimic.

 

Da pampi ...muncesc . Tocma' am dat drumu' la teava ... 36 de decolari intr-o ora . Integrate in fluxul standard ... am vorbit de mi s-a uscat gura . 

Ti-am zis ca esti in urma ... flight-radar ? Pe bune ? Fratie , nu intra in niste discutii care te depasesc ... 

 

Da ... nu sunt singurul ... da' sunt printre aia care MUNCESC , nu care asteapta ca milogii asistenta sociala ... 

Un doctor , daca greseste , pierde un pacient . Moare 1 om . Daca eu gresesc , cati dau coltul ? Vreo 300 ? Fara sa mai 

pun la socoteala troacele ... Stii vreun CTA viu , mai batran de 60-65 de ani ? Da' doctori care profeseaza la 70 ? 

Compari mere cu pere ... tipic pentru o anumita categorie de oameni ... Pfff ....

  • Like 13
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da pampi ...muncesc . Tocma' am dat drumu' la teava ... 36 de decolari intr-o ora . Integrate in fluxul standard ... am vorbit de mi s-a uscat gura . 

Ti-am zis ca esti in urma ... flight-radar ? Pe bune ? Fratie , nu intra in niste discutii care te depasesc ... 

 

Da ... nu sunt singurul ... da' sunt printre aia care MUNCESC , nu care asteapta ca milogii asistenta sociala ... 

Un doctor , daca greseste , pierde un pacient . Moare 1 om . Daca eu gresesc , cati dau coltul ? Vreo 300 ? Fara sa mai 

pun la socoteala troacele ... Stii vreun CTA viu , mai batran de 60-65 de ani ? Da' doctori care profeseaza la 70 ? 

Compari mere cu pere ... tipic pentru o anumita categorie de oameni ... Pfff ....

Nu te mai lua cu el,Katrane.

Doar baga-l undeva și gata. :)

 

sau ceva de genul

https://i.imgur.com/KrKuLp5.gif

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da pampi ...muncesc . Tocma' am dat drumu' la teava ... 36 de decolari intr-o ora . Integrate in fluxul standard ... am vorbit de mi s-a uscat gura . 

Ti-am zis ca esti in urma ... flight-radar ? Pe bune ? Fratie , nu intra in niste discutii care te depasesc ... 

 

Da ... nu sunt singurul ... da' sunt printre aia care MUNCESC , nu care asteapta ca milogii asistenta sociala ... 

Un doctor , daca greseste , pierde un pacient . Moare 1 om . Daca eu gresesc , cati dau coltul ? Vreo 300 ? Fara sa mai 

pun la socoteala troacele ... Stii vreun CTA viu , mai batran de 60-65 de ani ? Da' doctori care profeseaza la 70 ? 

Compari mere cu pere ... tipic pentru o anumita categorie de oameni ... Pfff ....

 

Lasă-l frate în demența lui! El, ca orice ratat, urăște pe toată lumea. 

  • Like 7
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

  .                                                                                      

 

                             

                                             

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

  .                                                                                      

 

                             

                                             

 

si virgula!

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Da pampi ...muncesc . Tocma' am dat drumu' la teava ... 36 de decolari intr-o ora . Integrate in fluxul standard ... am vorbit de mi s-a uscat gura . 

Ti-am zis ca esti in urma ... flight-radar ? Pe bune ? Fratie , nu intra in niste discutii care te depasesc ... 

 

Da ... nu sunt singurul ... da' sunt printre aia care MUNCESC , nu care asteapta ca milogii asistenta sociala ... 

Un doctor , daca greseste , pierde un pacient . Moare 1 om . Daca eu gresesc , cati dau coltul ? Vreo 300 ? Fara sa mai 

pun la socoteala troacele ... Stii vreun CTA viu , mai batran de 60-65 de ani ? Da' doctori care profeseaza la 70 ? 

Compari mere cu pere ... tipic pentru o anumita categorie de oameni ... Pfff ....

 

  Gogule, ''daca'' nu are loc aici.Un medic(+ asistenti) chiar salveaza vieti.Zilnic, pe salarii de mizerie si in oprobriul public.

  Nimeni nu spune ca ATC nu sunt vitali pentru siguranta traficului aerian, insa, cum le scrii tu, parca vrei sa iei si din meritele comandantilor, aproape ca tu le pilotezi avioanele, in locul lor si al sistemelor de operare.

  Mai usor cu humblebragul asta, tipic imbufnatilor, care cauta validare.

 

  Repet...Trafic satesc.

Link spre comentariu

Lumea asta, e sus prinsă? Și dacă da, cât de sus?

'ai de  mea :) , de mundanele pizdii!

  

Pfoai...Acum am vazut, ca am scris, din greseala, ''susprinsa'' in loc de ''surprinsa''.

 

Trebuie sa fi fost un boschetar, care sa se fi legat de acest aspect.

Pai tu ce zici?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Gogule, ''daca'' nu are loc aici.Un medic(+ asistenti) chiar salveaza vieti.Zilnic, pe salarii de mizerie si in oprobriul public.

  Nimeni nu spune ca ATC nu sunt vitali pentru siguranta traficului aerian, insa, cum le scrii tu, parca vrei sa iei si din meritele comandantilor, aproape ca tu le pilotezi avioanele, in locul lor si al sistemelor de operare.

  Mai usor cu humblebragul asta, tipic imbufnatilor, care cauta validare.

 

  Repet...Trafic satesc.

 

Mishkinel Aiurel , ma baiete ...da' zau , tare te mai oftici ! Asta e , frate ... unii are glagorie , altii are bafta . Tu nu te incadrezi nicaieri , nu te agita ... 

Asa e ma , nu suntem vitali ... da' fara noi se duce pulii de suflet aviatia comerciala . E multi bani la centru , natafleata ... NU face nimeni prosteli cu noi ... 

 

Auzi ...sunt stresat rau ... mi-a zis cineva ca ar trebui sa fac o activitate d-aia ... complet nesemnificativa , fara vreo satisfactie de vreun fel , plictisitoare  ... ia zi , ma inveti 

si pe mine sa pun masa corect ? Stii tu , mezamplastul , sau cum dracu' se cheama ... ma gandesc ca daca ma fac ospatar sau ajutor de bucatar  o vara , 

poate ma linistesc si scap de stres . In schimb , eu te invat sa faci un cutit de bucatarie sau o tesla  , poate ti-o trebui ...

 

 

P.S. Ti-am promis ca nu te injur ... nu-i frumos . Da' ma abtin din ce in ce mai greu ... 

  • Like 13
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

...

Nimeni nu spune ca ATC nu sunt vitali...

 

...

Asa e ma , nu suntem vitali ...

 

Miskine, ti-am zis, ba incapatanatule, sa nu scrii mai mult de 10-15 cuvinte, ca nu te mai intelege nimeni?!

 

Sorbi-mi-ai intelepciunea, sa te faci cat malul cu flori! :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Mishkinel Aiurel , ma baiete ...da' zau , tare te mai oftici ! Asta e , frate ... unii are glagorie , altii are bafta . Tu nu te incadrezi nicaieri , nu te agita ... 

Asa e ma , nu suntem vitali ... da' fara noi se duce pulii de suflet aviatia comerciala . E multi bani la centru , natafleata ... NU face nimeni prosteli cu noi ... 

 

Auzi ...sunt stresat rau ... mi-a zis cineva ca ar trebui sa fac o activitate d-aia ... complet nesemnificativa , fara vreo satisfactie de vreun fel , plictisitoare  ... ia zi , ma inveti 

si pe mine sa pun masa corect ? Stii tu , mezamplastul , sau cum dracu' se cheama ... ma gandesc ca daca ma fac ospatar sau ajutor de bucatar  o vara , 

poate ma linistesc si scap de stres . In schimb , eu te invat sa faci un cutit de bucatarie sau o tesla  , poate ti-o trebui ...

 

 

P.S. Ti-am promis ca nu te injur ... nu-i frumos . Da' ma abtin din ce in ce mai greu ...

 

Dacă nu-l blestemi, degeaba.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dacă nu-l blestemi, degeaba.

 

Da' de ce sa-l blestem ? Are destule " probleme " , lasa-l ... Cred ca acu' face calcule cum sa foloseasca tesla aia mai eficient ... plecand 

de la prezumtia ca ar avea la ce s-o foloseasca ... corect . 

 

@beraru ... da bre , asa e ... m-am grabit si n-am citit cum trebuie ... de fapt , tampitelul e constient de niste chestii , da' se oftica grav ... ce sa-i fac ? 

  • Like 11
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da' de ce sa-l blestem ? Are destule " probleme " , lasa-l ... Cred ca acu' face calcule cum sa foloseasca tesla aia mai eficient ... plecand 

de la prezumtia ca ar avea la ce s-o foloseasca ... corect . 

 

@beraru ... da bre , asa e ... m-am grabit si n-am citit cum trebuie ... de fapt , tampitelul e constient de niste chestii , da' se oftica grav ... ce sa-i fac ?

 

Zi și tu "sa dea draq..." :))
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Zi și tu "sa dea draq..." :))

 

Ma Aripel ... eu nu inteleg ce au toti cu Miskin ... de acord , e nesuferit , neam de traista , fudul nevoie mare ... nu e chiar prostut , uneori 

e capabil sa se exprime ... nu inteleg injuraturile , mi se par ...deplasate . Imi place cum il mistocareste @beraru ... 

 

De ce il baneaza non-stop @pizdicuts ? Il fugareste pe tot site-ul , cum il gaseste , cum il fute ... au ei ceva istorie ? 

 

cheers. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...