Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

=)) E suparat rau patrocle :) Sper ca nu il bate rau Georgelusa cercelusa =))

Uite care e adevărul, din cauza lui xoxo acum gușterii de joi sunt luați la bani mărunți pentru recenziile false făcute ani de zile. Gihadul a fost declanșat când prostul a ales să atace recenzorii care chiar recenzează și nu dau o limbă moca în pizdă

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bună. Nu știu dacă să râd sau să plâng pentru noul titlu. Am fost făcută proastă, curvă, zdreanță, doamnă, rebut, duduie, etc., dar utilizatorulu lunii niciodată, așa că nu știu în ce categorie să-l încadrez :))

Tot ce am făcut a fost să apăr o colegă de breaslă, o colegă pe care o cunosc de câteva luni, 3-4 luni, și care este o tipă super de treabă. A fost musai să folosesc termenii pe care îi foloseau "domnii" pentru a demonstra lipsa lor de credibilitate și de cultură. S-au dus vremurile in care prostituatele erau rebuturile societății.

A fost un experiment social reusit din care am tras câteva concluzii care le-au consolidat pe cele existente.

Si acum, în incheiere, pot afirma că "Marș la labă, mă ratatule!" nu este doar o expresie, ci este un fapt. Lipsa sexului, sau mai bine zis: incapacitatea de a plati pentru el, afectează capacitatea de gândire. :*

Hey, felicitări Monica!
  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Bună. Nu știu dacă să râd sau să plâng pentru noul titlu. Am fost făcută proastă, curvă, zdreanță, doamnă, rebut, duduie, etc., dar utilizatorulu lunii niciodată, așa că nu știu în ce categorie să-l încadrez :))

Tot ce am făcut a fost să apăr o colegă de breaslă, o colegă pe care o cunosc de câteva luni, 3-4 luni, și care este o tipă super de treabă. A fost musai să folosesc termenii pe care îi foloseau "domnii" pentru a demonstra lipsa lor de credibilitate și de cultură. S-au dus vremurile in care prostituatele erau rebuturile societății.

A fost un experiment social reusit din care am tras câteva concluzii care le-au consolidat pe cele existente.

Si acum, în incheiere, pot afirma că "Marș la labă, mă ratatule!" nu este doar o expresie, ci este un fapt. Lipsa sexului, sau mai bine zis: incapacitatea de a plati pentru el, afectează capacitatea de gândire. :*

Felicitari Monica!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Cum pula mea a iesit coarda asta deoseama cu mama UL????

 

UL a fost candva acolo..si ai iesit tu istetimea ta care o arati aici.!!! scz pentru catalogare 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Toată stima Monica,și de mine să știi că nu scapi.Nu știu când și cum,dar un lucru știu sigur,vei fi cu un picior în rai și cu unul în iad,iar eu înger și demon.

În altă ordine de idei,domnilor mai mult sau mai puțin stimați colegi,care se pare c-ați atins pragul de jos al degradării umane,suntem în secolul XXI,dar voi vreți cu toate mijloacele de care dispuneți,e adevărat foarte limitate,prin violență verbală și vă bănuiesc că în aceeași măsură sunteți capabili și de violență fizică,să ne vârâți în mocirlă,în mediul vostru de viață?Sunt multe de spus....dar prefer să mă opresc aici.

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mulțumesc!Poftim,vino și tu !Ai un loc în capul mesei!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

am verificat acum oly si am observat ca tu ai fost deja ales ca UL

 

 

 

Daca imi aduc bine aminte, in luna aia nu am scris niciun cuvant, in semn de protest  :laugh2  :laugh2

 

..

era mare pacat sa fi omis pentru promovare la UL!

 

 

Unde-i promovarea ?   :laugh2  :laugh2

 

 

 

am verificat acum oly si am observat ca tu ai fost deja ales ca UL

era mare pacat sa fi omis pentru promovare la UL!

 

 

* fii, in plm  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...