Sari la conținut

Melania, cea mai frumoasa chubby 0728488232


Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Daţi mesaje, tipa are şi un job normal (nu ştiu dacă e ceva serios sau ştiu eu

... videochat) şi nu o să răspunda la curvari in timpul lucrului (care e de dimineaţă pana la pranz). Plus că am înţeles că unii sună până târziu. Ori ea nu are program de noapte. Pe la un 7, 8 PM ia unlimul client (ca merge la munca a doua zi). Dacă e o zi liberă, gen sâmbătă, lucrează de la un 10-11 pâna la 8. Dacă nu, Cam de la 4 la 8 (depinde cat e de obosită, dacă mai face altceva etc.)

 

De asemenea sfat general, nu chinuiţi fata la anal şi nu săriţi peste preludiu. Ca poate scoate analul din servicii şi fac ca liam nielsen, i will find you, an i will kill you.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daţi mesaje, tipa are şi un job normal (nu ştiu dacă e ceva serios sau ştiu eu

... videochat) şi nu o să răspunda la curvari in timpul lucrului (care e de dimineaţă pana la pranz). Plus că am înţeles că unii sună până târziu. Ori ea nu are program de noapte. Pe la un 7, 8 PM ia unlimul client (ca merge la munca a doua zi). Dacă e o zi liberă, gen sâmbătă, lucrează de la un 10-11 pâna la 8. Dacă nu, Cam de la 4 la 8 (depinde cat e de obosită, dacă mai face altceva etc.)

 

De asemenea sfat general, nu chinuiţi fata la anal şi nu săriţi peste preludiu. Ca poate scoate analul din servicii şi fac ca liam nielsen, i will find you, an i will kill you.

Liam Neeson , nu Nielsen

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai fraților fata asta lucrează sau nu? Tot încerc sa iau legătura de 2,3 săptămâni si nu răspunde nimeni... când suna și nu răspunde ori are telefonul închis.... dacă lucrează doar cu anumiți clienți sa și schimbe in pula mea numerele de telefoane și sa nu mai publice anunțuri.... Vi se pare normal bășcălia asta?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Mai fraților fata asta lucrează sau nu? Tot încerc sa iau legătura de 2,3 săptămâni si nu răspunde nimeni... când suna și nu răspunde ori are telefonul închis.... dacă lucrează doar cu anumiți clienți sa și schimbe in pula mea numerele de telefoane și sa nu mai publice anunțuri.... Vi se pare normal bășcălia asta?

Da mesaj, de obicei raspunde la mesaje.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...