Sari la conținut

Proteste împotriva restricțiilor !


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 5 ore, fakeaccount a spus:

Apropo, dacă sunt „indivizi necunoscuți” de unde știi ce „vederi” și „simpatii” au? Nu e un non-sens ce ai afirmat?

Lasă-l! :D

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bandar-e Dalam
  • Oras:Bandar-e Dalam
Acum 9 ore, fakeaccount a spus:

Unde sunt alea site-uri hastaghiste? Ce e hastaghist la ele? Sunt niște dicționare online, că unul fizic nu am cum să-ți arăt aici. Așa gândești tu? Dacă ceva nu se potrivește cu ce știi tu, este pentru că sursa e hastaghist globalistă? După logica asta poți respinge absolut orice nu îți convine (indiferent că este adevărat sau nu) și să rămâi neinformat. Ce surse ai tu care nu sunt hastaghist globaliste? Cum știi că ceva este sau nu este „hastaghist globalist”?

Măi... depinde, știu persoane care preferă aglomerațiile. Personal, nici eu nu le prefer. Masca nu e infailibilă, dar ajută atunci când nu te poți distanța. Sper că nu mă pui acum să-ți explic cum funcționează, dar e mult mai eficientă în a proteja pe alții de tine (dacă ești infectat) decât invers. De aceea, mai ales în grupuri, e bine să o poate toți (că nu știi cine are și cine nu). Faptul că nu te-ai infectat nu contează, ești doar un exemplu. Poate ești rezistent (sau asimptomatic). Poate ai avut noroc. Alții s-au infectat. Evident trebuie să se ferească cel mai mult cei din categoriile de risc.

Guvernul ia măsuri, inclusiv cele enunțate de tine. De vaccinuri chinezești nu cred că avem nevoie, că avem destule. La ora actuală primim cca 700 000 pe săptămână, deci putem vaccina până la 100 000 pe zi. Valul trei este motivul pentru care au fost luate măsurile, o să vedem peste o săpt-două dacă au efect. Ce pot zice doar este că trebuiau luate mai devreme dacă se dorea prevenirea valului 3. Până acum nu am văzut aglomerații neobișnuit de mari în magazine. 

Stabilești tu dacă sunt hashtagiste sau nu ? Dicționarele online sunt scrise de neica nimeni, majoritatea covârșitoare a scribălăilor din online sunt cu vederi hashtagiste, poți constata simplu, fără să-ți dau vreun link 🤣🤣🤣, chiar aici pe topic. Cum știu că sunt hashtagist globaliste ? Păi zici că sunteți frați de cruce toți, aceleași lozinci stereotipe, aceleași bâiguieli despre responsabilitate, aceeași ipocrizie...

Ce ușor ai hotărât tu pe persoană fizică că nu sunt necesare mai multe doze și că sunt arhisuficiente astea care vin...pac pac, ai scris și gata, te credem pe cuvânt 🤣🤣🤣...nu mai zic ce repede ai demontat aglomerație din magazine, n-ai văzut tu, deci nu există 🤣🤣🤣... păi dacă tu oi fi comandat online, zic și eu că era cam greu să vezi aglomerația...

Acum 9 ore, fakeaccount a spus:

Apropo, dacă sunt „indivizi necunoscuți” de unde știi ce „vederi” și „simpatii” au? Nu e un non-sens ce ai afirmat?

Cum adică ? Dacă citesc un lucru nu-l pot interpreta ? Dacă moșulanu de @picon , pe care nu-l cunosc, îți dă un like sau scrie ceva în care e de acord cu tine...nu putem să vedem simpatiile sau vederile ? Trăiești în cercul strâmt al scrierilor și site-urilor hashtagiste, un termen generic pe care cred că acum ți-e clar cărui tip de oameni îl atribui...

Încă nu am auzit să se facă școală după Wikipedia sau urbandictionary, ori variantele locale, dexonline sau cum s-or numi...

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
15 hours ago, Le.stie said:

Ce ușor ai hotărât tu pe persoană fizică că nu sunt necesare mai multe doze și că sunt arhisuficiente astea care vin...pac pac, ai scris și gata, te credem pe cuvânt 🤣🤣🤣...nu mai zic ce repede ai demontat aglomerație din magazine, n-ai văzut tu, deci nu există 🤣🤣🤣... păi dacă tu oi fi comandat online, zic și eu că era cam greu să vezi aglomerația...

Încă nu am auzit să se facă școală după Wikipedia sau urbandictionary, ori variantele locale, dexonline sau cum s-or numi...

 

Vaccinăm 50-60 000 pe zi (vezi aici https://datelazi.ro). Dacă ajungem la 100 000 mai discutam. Legat de magazine, ai dreptate, doar pentru că nu este aglomerat în zona mea, nu spune nimic legat de restul orașului. Îmi place totuși că oferi involuntar o soluție la aglomerație.

Dar cei care au scris în wikipedia nu au fost la școală? Au cărți ca referințe. Știi ce-s alea, nu?

 

15 hours ago, Le.stie said:

Cum adică ? Dacă citesc un lucru nu-l pot interpreta ? Dacă moșulanu de @picon , pe care nu-l cunosc, îți dă un like sau scrie ceva în care e de acord cu tine...nu putem să vedem simpatiile sau vederile ? Trăiești în cercul strâmt al scrierilor și site-urilor hashtagiste, un termen generic pe care cred că acum ți-e clar cărui tip de oameni îl atribui...

Dacă e de acord cu mine legat e o problemă înseamnă că are aceleași opinii în general? Cu picon ai avut un schimb de idei, cu mine la fel, acolo ai doar o definiție, ceva neutru. 

 

16 hours ago, Le.stie said:

Stabilești tu dacă sunt hashtagiste sau nu ? Dicționarele online sunt scrise de neica nimeni, majoritatea covârșitoare a scribălăilor din online sunt cu vederi hashtagiste, poți constata simplu, fără să-ți dau vreun link 🤣🤣🤣, chiar aici pe topic. Cum știu că sunt hashtagist globaliste ? Păi zici că sunteți frați de cruce toți, aceleași lozinci stereotipe, aceleași bâiguieli despre responsabilitate, aceeași ipocrizie...

Dar de ce sunt hastaghiste alea postate de mine? Uite altul, e oxford ok pt tine https://www.lexico.com/definition/neo-marxist ? 

Ce lozinci? Ce responsabilitate? Ce ipocrizie? Ți-am pus o simplă definiție, e un paragraf în care se explică sensul unui cuvânt.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
17 hours ago, Le.stie said:

Păi zici că sunteți frați de cruce toți, aceleași lozinci stereotipe, aceleași bâiguieli despre responsabilitate, aceeași ipocrizie...

Trăiești în cercul strâmt al scrierilor și site-urilor hashtagiste, un termen generic pe care cred că acum ți-e clar cărui tip de oameni îl atribui...

Sincer, chiar nu știu cui și de ce atribui asta, încerc să aflu.  Pe mine m-ai făcut hastaghist că am avut tupeul să te întreb ce alternative ai la  restricțiile actuale (de care te-ai plâns) și ți-am atras atenția că folosești greșit niște termeni. Auto-correct-ul e tot hastaghist? Că și ăla te corectează.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Și până la urmă care e treaba cu haștaghiștii? Sunt ciumați? Adică, doar unii au voie să se exprime și alții sunt supuși oprobiului? De ce? Că vrea @Le.stie care nu le știe, dar care vrea să pară că le știe? Sau alții ca el?

De ce nu se vine cu argumente și se înfierează "cu mânie proletară" apartenența (chiar dacă nu e reală) la un grup/mișcare/curent de opinie? 

De fapt asta e problema unora: nu au minima toleranță și bun-simț să vină cu argumente și să le accepte pe cele ale oponenților. Mai grav e când cultura generală e precară iar sursele de informații sunt unidirecționale. Și când nu ai argumente iar oponentul te dovedește, rezolvarea e simplă: îl faci hastaghist, comunist, neo-marxist, progresist etc. 

Așa e când le știu fără să le știi, dar vrei să pari că știi! 

Alles gutte!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bandar-e Dalam
  • Oras:Bandar-e Dalam
Acum 3 ore, fakeaccount a spus:

Vaccinăm 50-60 000 pe zi (vezi aici https://datelazi.ro). Dacă ajungem la 100 000 mai discutam. Legat de magazine, ai dreptate, doar pentru că nu este aglomerat în zona mea, nu spune nimic legat de restul orașului. Îmi place totuși că oferi involuntar o soluție la aglomerație.

Dar cei care au scris în wikipedia nu au fost la școală? Au cărți ca referințe. Știi ce-s alea, nu?

 

Dacă e de acord cu mine legat e o problemă înseamnă că are aceleași opinii în general? Cu picon ai avut un schimb de idei, cu mine la fel, acolo ai doar o definiție, ceva neutru. 

 

Dar de ce sunt hastaghiste alea postate de mine? Uite altul, e oxford ok pt tine https://www.lexico.com/definition/neo-marxist ? 

Ce lozinci? Ce responsabilitate? Ce ipocrizie? Ți-am pus o simplă definiție, e un paragraf în care se explică sensul unui cuvânt.

 

 

 

 

 

Iar ajungem la aceeași problemă, stabilești tu câți oameni putem vaccina ? Cine ești tu ? În ce calitate vorbești ? Cred că îți aduci aminte coada de la centrul de vaccinare de la Romexpo... vaccinăm în funcție de câte doze primim, pricepi ? Ungurii au luat și vaccinul rusesc, israelienii au luat vaccinul chinezesc, nemții și au exprimat dorința de a autoriza vaccinul rusesc. Ei , noi mai discutăm când o vrea @fakeaccount 🤣🤣🤣 

N-am dat nici o soluție, că nu inventez eu apa caldă și mersul pe jos... câți oameni pot comanda online ? Dar dacă tu poți, de restul ți se rupe, nu ?

Plm, crezi că la Oxford nu sunt hashtagi sau ce ? Progresiștii globaliști sunt numeroși și ți am mai spus, foarte activi în online. A fi hashtag e o denumire generică, doar nu credeai că există legitimație de membru, nu ?

Tu, categoric ești un om cu vederi hashtagiste, te identifici și susții aspirațiile lor. Nu poți ieși din logica asta.

Clar că ăștia de fac site-urile astea au fost la școală, problema cu ei e buna credință. Nu sunt niște oameni cunoscuți, ce scriu ei nu e materie de studiu recunoscută în școli. Gata mă, a scris unul două bîlbe pe net, e deja literă de lege, nu ? 

 

1 oră în urmă, picon a spus:

Și până la urmă care e treaba cu haștaghiștii? Sunt ciumați? Adică, doar unii au voie să se exprime și alții sunt supuși oprobiului? De ce? Că vrea @Le.stie care nu le știe, dar care vrea să pară că le știe? Sau alții ca el?

De ce nu se vine cu argumente și se înfierează "cu mânie proletară" apartenența (chiar dacă nu e reală) la un grup/mișcare/curent de opinie? 

De fapt asta e problema unora: nu au minima toleranță și bun-simț să vină cu argumente și să le accepte pe cele ale oponenților. Mai grav e când cultura generală e precară iar sursele de informații sunt unidirecționale. Și când nu ai argumente iar oponentul te dovedește, rezolvarea e simplă: îl faci hastaghist, comunist, neo-marxist, progresist etc. 

Așa e când le știu fără să le știi, dar vrei să pari că știi! 

Alles gutte!

Iar mă faci să râd moșulane ! E dreptul meu să nu-mi placă mișcarea hashtag, i-am împiedicat să se exprime ? Dar viceversa ? Am eu dreptul să protestez ? Nu prea îl mai am...

Nu vorbi de rezolvări simple și de înfierare... ghioceii hashtăgeii erau toți cu "muie psd", "ciuma roșie"....acum auzim de HAUR, plm...cine nu e cu ei trebuie înfierat, diabolizat, interzis, băgat la pușcărie...hai gata mă, ce atâtea partide ?

Sâmbătă, la proteste ! 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 4 minute, Le.stie a spus:

Iar ajungem la aceeași problemă, stabilești tu câți oameni putem vaccina ? Cine ești tu ? În ce calitate vorbești ? Cred că îți aduci aminte coada de la centrul de vaccinare de la Romexpo... vaccinăm în funcție de câte doze primim, pricepi ? Ungurii au luat și vaccinul rusesc, israelienii au luat vaccinul chinezesc, nemții și au exprimat dorința de a autoriza vaccinul rusesc. Ei , noi mai discutăm când o vrea @fakeaccount 🤣🤣🤣 

N-am dat nici o soluție, că nu inventez eu apa caldă și mersul pe jos... câți oameni pot comanda online ? Dar dacă tu poți, de restul ți se rupe, nu ?

Plm, crezi că la Oxford nu sunt hashtagi sau ce ? Progresiștii globaliști sunt numeroși și ți am mai spus, foarte activi în online. A fi hashtag e o denumire generică, doar nu credeai că există legitimație de membru, nu ?

Tu, categoric ești un om cu vederi hashtagiste, te identifici și susții aspirațiile lor. Nu poți ieși din logica asta.

Clar că ăștia de fac site-urile astea au fost la școală, problema cu ei e buna credință. Nu sunt niște oameni cunoscuți, ce scriu ei nu e materie de studiu recunoscută în școli. Gata mă, a scris unul două bîlbe pe net, e deja literă de lege, nu ? 

 

Iar mă faci să râd moșulane ! E dreptul meu să nu-mi placă mișcarea hashtag, i-am împiedicat să se exprime ? Dar viceversa ? Am eu dreptul să protestez ? Nu prea îl mai am...

Nu vorbi de rezolvări simple și de înfierare... ghioceii hashtăgeii erau toți cu "muie psd", "ciuma roșie"....acum auzim de HAUR, plm...cine nu e cu ei trebuie înfierat, diabolizat, interzis, băgat la pușcărie...hai gata mă, ce atâtea partide ?

Sâmbătă, la proteste ! 😉

Încet, cocoș, nu te ambala! Cetește încă o dată ce am scris eu și vvei constata că am fix ce spui tu mai sus! Dacă ăia nu procedau corect, nu e nevoie să faci și tu la fel, dacă tot te dai entelegent, cult în cap și informat. Dacă tu o iei cu "ba tu, ba tu", e clar!

Și la fel de clar câtă aderență la public aveți voi, dacă îndemnați oamenii să iasă la protest pe un forum de curve! Ăia de v-au dat ordinul de zi pe unitate nu au avut idei mai de Doamne-ajută, este? 😃

#aidepulamea

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bandar-e Dalam
  • Oras:Bandar-e Dalam
Acum 8 minute, picon a spus:

Încet, cocoș, nu te ambala! Cetește încă o dată ce am scris eu și vvei constata că am fix ce spui tu mai sus! Dacă ăia nu procedau corect, nu e nevoie să faci și tu la fel, dacă tot te dai entelegent, cult în cap și informat. Dacă tu o iei cu "ba tu, ba tu", e clar!

Și la fel de clar câtă aderență la public aveți voi, dacă îndemnați oamenii să iasă la protest pe un forum de curve! Ăia de v-au dat ordinul de zi pe unitate nu au avut idei mai de Doamne-ajută, este? 😃

#aidepulamea

Nu mă ambalez cocoșelul meu și nici nu am chemat pe cineva la proteste, fiecare face ce vrea, nu e ca și cum te obligă cineva să intri pe topic și aici te conving eu, propagandistul de serviciu 🙈.  E dreptul fiecăruia să facă ce vrea, doar că mi s-a cam luat să tot îndrepte unii un deget acuzator spre mine, în cazul de față, că vezi Doamne suntem responsabili pt alții.

Hai nu mă mai înnebuniți, tocmai pt că suntem pe un site de curvari ! 😝  unde suntem departe de a respecta "măsurile" vieții zic că nu e cazul să ne dăm mai catolici decât Papa.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 1 oră, Le.stie a spus:

Nu mă ambalez cocoșelul meu și nici nu am chemat pe cineva la proteste, fiecare face ce vrea, nu e ca și cum te obligă cineva să intri pe topic și aici te conving eu, propagandistul de serviciu 🙈.  E dreptul fiecăruia să facă ce vrea, doar că mi s-a cam luat să tot îndrepte unii un deget acuzator spre mine, în cazul de față, că vezi Doamne suntem responsabili pt alții.

Hai nu mă mai înnebuniți, tocmai pt că suntem pe un site de curvari ! 😝  unde suntem departe de a respecta "măsurile" vieții zic că nu e cazul să ne dăm mai catolici decât Papa.

 

Cocoș, lasă aburelile astea! Voi ăștia, revoluționarii lui pește sunteți foarte insistenți, probabil consecințele spălării pe creierași! Dacă o Șoșoacă a reușit să vă facă creierii praf, e grav. Grav pentru voi. Cu postarea pe aceeași pagină, spui că nu e adevărat.

Măi băiete, de fapt tu de ce ai deschis topicul acesta pe un site de curve? Așa, ca să te plângi că nu mai poți să te coxezi prin cluburi? Ce sperai tu deschizând topicul? Nu cumva să faci prozeliți, să măriți gașca de șoșoci aruncători de borduri? Sunteți puțini, băiete, foarte puțini, în comparație cu ceilalți! Este raportul dintre cei cu mintea la purtător și cei cu mintea în sertar. 

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator ilovepussy20
Reputație: 0

Nici nu mă chinui sa citesc ce scrie până aici însă părerea mea e că dacă tot vor să iasă în stradă pentru ceva, macar să iasă pentru ceva important. De ex anul trecut pe vremea asta prețul benzinei era de 4 lei și unpic iar acum bate spre 6 lei. 

Acceptați să își bată joc de voi și să scoateți bani din buzunar dar va ofensați că nu va mai lasă mami pe afara după ora 10 🥺

Link spre comentariu
  • Oras:Bandar-e Dalam
  • Oras:Bandar-e Dalam
Acum 50 minute, picon a spus:

Cocoș, lasă aburelile astea! Voi ăștia, revoluționarii lui pește sunteți foarte insistenți, probabil consecințele spălării pe creierași! Dacă o Șoșoacă a reușit să vă facă creierii praf, e grav. Grav pentru voi. Cu postarea pe aceeași pagină, spui că nu e adevărat.

Măi băiete, de fapt tu de ce ai deschis topicul acesta pe un site de curve? Așa, ca să te plângi că nu mai poți să te coxezi prin cluburi? Ce sperai tu deschizând topicul? Nu cumva să faci prozeliți, să măriți gașca de șoșoci aruncători de borduri? Sunteți puțini, băiete, foarte puțini, în comparație cu ceilalți! Este raportul dintre cei cu mintea la purtător și cei cu mintea în sertar. 

Suntem puțini...eh, aici suntem de acord... dacă în online mă așteptam să fim puțini, în stradă mă așteptam să fim mult mai mulți. Plm, sunt eu mai înverșunat să ies în stradă decât ăia care sunt loviți direct de măsurile astea 🙈. Cu sănătatea sunt bine, eu și toți ai mei, financiar, la fel, chiar mai mult un pic ca înainte, cu restricțiile de circulație mă descurc....da' nu suport clica asta de nenorociți de sunt acum la putere...mi-e scârbă de ei și de președintele lor, că al meu nu e...dar până la urmă au fost votați...aia e, dacă băbălăii care i-au votat nu se trezesc să-i dea jos, să fie sănătoși și să se spele cu ei pe cap. Eu o să merg în continuare la proteste, dar cu câteva mii de inși...slabe speranțe.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
5 hours ago, Le.stie said:

Iar ajungem la aceeași problemă, stabilești tu câți oameni putem vaccina ? Cine ești tu ? În ce calitate vorbești ? Cred că îți aduci aminte coada de la centrul de vaccinare de la Romexpo... vaccinăm în funcție de câte doze primim, pricepi ? Ungurii au luat și vaccinul rusesc, israelienii au luat vaccinul chinezesc, nemții și au exprimat dorința de a autoriza vaccinul rusesc. Ei , noi mai discutăm când o vrea @fakeaccount 🤣🤣🤣 

N-am dat nici o soluție, că nu inventez eu apa caldă și mersul pe jos... câți oameni pot comanda online ? Dar dacă tu poți, de restul ți se rupe, nu ?

Primim cca 700 000 doze pe săpt de la UE și nu folosim mai mult de 500 000, avem deja surplus și capacitatea de stocare este limitată. Se urmărește mărirea capacității de vaccinare dar acum nu ne ajută cu nimic diversificarea surselor. Ah, pe viitor, așa ca idee, nu zic că nu. Nu stabilesc nimic, mă uit la date. Și apropo, Israelienii au folosit numai pfizer până acum. Știu sigur că îi urmăresc să văd ce ne așteaptă.

Ajută dacă unii fac shoping online că scade aglomerația. Dar... pe acest subiect speculăm amândoi.

5 hours ago, Le.stie said:

Plm, crezi că la Oxford nu sunt hashtagi sau ce ? Progresiștii globaliști sunt numeroși și ți am mai spus, foarte activi în online. A fi hashtag e o denumire generică, doar nu credeai că există legitimație de membru, nu ?

Tu, categoric ești un om cu vederi hashtagiste, te identifici și susții aspirațiile lor. Nu poți ieși din logica asta.

Clar că ăștia de fac site-urile astea au fost la școală, problema cu ei e buna credință. Nu sunt niște oameni cunoscuți, ce scriu ei nu e materie de studiu recunoscută în școli. Gata mă, a scris unul două bîlbe pe net, e deja literă de lege, nu ?

Renunț. Oricum poți zice despre orice că este hastaghist.  Ai ajuns să spui că Oxford Dictionary nu este recunoscut în școli. Hai să facem invers, arătă-mi tu unde ai găsit definiția neo-marxismului ca un curent filozofic care pledează în favoarea susținerii drepturilor LGBT, a ateismului și a globalismului înțeles ca guvernare mondială (sau ce crezi tu că este).  Eu n-am găsit așa ceva.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu stiu ce o sa fie dupa pandemie.

Dar sa-i dea Dumnezeu sanatate si binecuvantare lui  Arafat la putere ca  v-a pus botnita la bot si va tine incuiati in casa  si lui si lui Iohannis, si lui Catu si lui Orban.

Cand vad frustrati ca LeStie (precis un patron evazionist frustrat sau vreun peste al carei mandra nu mai produce) pusi la punct,  ma bucur de fericire.  

I-au  pus virusul   pe toate curvele, pestii, golanii, interlopii si horecatistii  la punct.  :) 

Ultimul an a fost super, linistit! Sper sa mai mai tina pandemia si la anu', sa vina inca 1000 de tulpini mutante rezistente la vaccin. 

In 2018 nu puteam sa dorm din cauza  muzicii tare de la cluburi si concerte, si panaramele date prin blocuri. Toti smecherii cu BMW-uri si curvele  isi bateau joc de mine fiindca eram cel mai urat si cel mai sarac, acum fac eu misto de toti online. Pe internet sunt cel mai mare  smecher.  :D  

 Banii nu mai au irelevanta fiindca nu mai ai pe ce sa-i cheltui , euro creste, inflatia creste, taxele cresc, toti irelevantii de la curve si dansatoare si chelneri pana la teparii auto si rechinii imobiliari si patronii de restaurante sunt in pierdere....TOTUL E MINUNAT! 

 

P.S. ma pis pe capitalismul romanesc de cumetrie, sper sa se prabuseasca, sa dea faliment  toti rechinii imobiliari, patronii evazionisti , teparii si proxenetii!  Mie scarba de mizeria asta de capitalism romanesc.  

SA REVINA COMUNISMUL, SA BAGE USR-PLUS DICTATURA "NEOMARXISTA" PROGRESISTA!  HAI CU SOCIETATEA MULTILATERAL DEZVOLTATA! HAI CU EGALITARISMUL!  

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms
56 minutes ago, muiangescu said:

asa ieste varule, te simpt

noi doi rezonam ca doo minti an acelasi corp

Beşi labă tristă, că te muiesc de nu te aduni! 

Mă lachete prost grămadă ce se crede dăştept şi bogătaş, ție nu-ți este jenă în raport de propria-ți persoană pederastă, să o tot sugi pe nimfo aiurea şi degeaba...? 

Dobitocule, zici despre Depresivul că  a fost o Onoare să trollezi Nimfo alături de el, bp în mă-ta de moldovean împuțit, de parcă ați fi fost împreună camarazi de arme prin Iraq sau Afganistan, futu-vă-n gâtlej de lăbari rupți de mângâieri impure pe trupşorul vostru firav!!!!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 2 minute, tolerans_yok a spus:

Beşi labă tristă, că te muiesc de nu te aduni! 

Mă lachete prost grămadă ce se crede dăştept şi bogătaş, ție nu-ți este jenă în raport de propria-ți persoană pederastă, să o tot sugi pe nimfo aiurea şi degeaba...? 

Dobitocule, zici despre Depresivul că  a fost o Onoare să trollezi Nimfo alături de el, bp în mă-ta de moldovean împuțit, de parcă ați fi fost împreună camarazi de arme prin Iraq sau Afganistan, futu-vă-n gâtlej de lăbari rupți de mângâieri impure pe trupşorul vostru firav!!!!

ce limbaj !!!🤮ihhh

Multa sanatate si minte!!

:icecreamdoar pentru mine..!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 5 minute, muiangescu a spus:

esti doar gelos ca eo am un prieten imaginar adevaraaat cu care fac laba an cerc, an timp ce tu o sugi an kek singur

👎👎👎

BOSS nu este club de gramatica acest forum dar totusi..!!

multa sanatate si minte!!

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms
1 hour ago, muiangescu said:

ai grije ca sant smecher am pistol

 
 
Găozache muiangist de qwerty, about to be banned again, dacă nu mă înşel, pe lângă cel de la serviciu, cred că mai am încă două pistoale cu apă şi în seif !! 😘😉
 
😘!! 
 
 
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Să mai spun si eu totusi ceva aici...
Ce gândesc pentru moment referitor la obligativitatea vaccinarii.
Nu e uman!
Un om ar oferi o alternativa si nu ar oferi ca ultima soluție obligarea...dupa un an în care ne-am supus promisiunilor deșarte, fara nici un rezultat.
E uman sa ii oferi unui om ceva profilactic daca nu e hotărât in privința vaccinării...nu sa il isterizezi si apoi sa il obligi.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
45 minutes ago, vistantric said:

Să mai spun si eu totusi ceva aici...
Ce gândesc pentru moment referitor la obligativitatea vaccinarii.
Nu e uman!
Un om ar oferi o alternativa si nu ar oferi ca ultima soluție obligarea...dupa un an în care ne-am supus promisiunilor deșarte, fara nici un rezultat.
E uman sa ii oferi unui om ceva profilactic daca nu e hotărât in privința vaccinării...nu sa il isterizezi si apoi sa il obligi.

Din neferice nu există tratamente pentru covid19. Singurele medicamente dovedite sunt corticosteroizii, care reduc nr. de decese, cu cca 25%. Vaccinul este practic singurul profilactic, de aceea se tot insistă. Se caută în continuare.

Eu sunt cu ochii pe Israel, să văd ce rezultate au. Până acum arată foarte bine.

Link spre comentariu
Acum 3 ore, tolerans_yok a spus:

 ați fi fost împreună camarazi de arme prin Iraq sau Afganistan, futu-vă-n gâtlej de lăbari rupți de mângâieri impure pe trupşorul vostru firav!!!!

Da ba, ne-am luptat in Irak sa o inlaturam pe dictatoarea DeliaPisii Huseina de la putere si unde i-a gasit poze cu silicoanele ei de distrugere in masa!  

Apoi ne-am dus din Afghanistan  pana in Pakistan sa o vanam pe terorista  InesLuta bin Inesis , sefa retelei teroriste al-Terminatoare.   Insusi commandorul, presedintele  Gika Pis-pis  Bulescu  juniorache i-a tras un shot cu sloboz in moaca ei , de a fugit in Scotia de rusine.  

Iar apoi cwerty s-a dus  in Coreea de Nord sa mai negocieze cu  Kim-Tanya-Cristinuka sa nu inceapa sa scoata  rachetele  ei nucleare, ca altfel baga juma de forum la puscarie, pe toti aia care ati futut-o cand era menora. 

 

Link spre comentariu

Acum 2 ore, tolerans_yok a spus:
 
 
Găozache muiangist de qwerty, about to be banned again, dacă nu mă înşel, pe lângă cel de la serviciu, cred că mai am încă două pistoale cu apă şi în seif !! 😘😉
 
😘!! 
 
 

 

Ala din seif e cu balonase?  

 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...