Sari la conținut

Nouă în oraș! Doar câteva zile!


Vizitator EllaSweet

Postări Recomandate

Vizitator EllaSweet
Reputație: 0
2 hours ago, playmaker said:

Ne auzim zilele viitoare. Sper ca data viitoare sa am noroc. Chiar mi s-a pus pata pe tine. 

😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator EllaSweet
Reputație: 0

Bună dimineața futăcioșilor  :) 

Ieri am fost la piscină să fiu mai bronzată ... mă gândeam că așa mai bronzată să fiu mai pe placul vostru!

Vă aștept cu poftă de ... futut! Ce credeați :)))

Vă sărut pe vărful ... p..lii! :P

 

2021-07-21_IrinaT_0082-Edit.jpg

Link spre comentariu
Acum 6 minute, EllaSweet a spus:

Bună dimineața futăcioșilor  :) 

Ieri am fost la piscină să fiu mai bronzată ... mă gândeam că așa mai bronzată să fiu mai pe placul vostru!

Vă aștept cu poftă de ... futut! Ce credeați :)))

Vă sărut pe vărful ... p..lii! :P

 

2021-07-21_IrinaT_0082-Edit.jpg

Credeam ca este o poza proaspat bronzata :)) 

Link spre comentariu
Vizitator EllaSweet
Reputație: 0

Bună bună ... nu vreau să vă fac în ciudă!

Un vin roșu, o cadă plină cu spumă ... acum vă las să visați continuarea!

Vă pup!

2021-07-27_Irina_apartament_0023.jpg

2021-07-27_Irina_apartament_0042-Edit.jpg

Link spre comentariu
Vizitator EllaSweet
Reputație: 0

Hello... hello 

Mă întrebam dacă m-ai găsii așa... ce mi-ai face? :)))

ai culege un buchet de trandafiri?  

eu cred că ți=ar plăcea să îmi săruși trandafirul :P 

2021-07-27_Irina_apartament_0075.jpg

2021-07-27_Irina_apartament_0060.jpg

Link spre comentariu

I met Ella Sweet last week and wow, what a date!  Set up was easy using WhatsApp, I was able to schedule one hour for the next day.  Confirmed in the morning and there I was, met at the door by an incredibly hot young Ella! Decent incall location and she texted me right back when I arrived to provide THE flat number. She is a beautiful young lady, soft-spoken, silky smooth skin and hot as hell.  She keeps herself very fit.  LFK, no DFK but that is fine, soft, playful teasing as I lie in bed watching the action.  She asks what I like and I tell her and next thing I know, some of the most incredible BBBJ imaginable.  I had to stop her or I would have been done...  more LFK and I asked if she would ride me and on went the cover.  Oh, boy, MPCFS and she asked me to finish from the rear and I did and exploded with happiness.....  No CIM with her which was only a bummer because of how supreme her oral skills are, but with all the rest, it would be like bitching I only got 99 cherries and not 100. She is amazing, thanks beautiful! No rush getting out. Lots of light kissing as we talked and she offered a beverage too. I'll see her again.
If you have not already seen her, you are missing out. Do me a favor, treat her well and she will do the same for you!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator EllaSweet
Reputație: 0
13 minutes ago, sugardad said:

I met Ella Sweet last week and wow, what a date!  Set up was easy using WhatsApp, I was able to schedule one hour for the next day.  Confirmed in the morning and there I was, met at the door by an incredibly hot young Ella! Decent incall location and she texted me right back when I arrived to provide THE flat number. She is a beautiful young lady, soft-spoken, silky smooth skin and hot as hell.  She keeps herself very fit.  LFK, no DFK but that is fine, soft, playful teasing as I lie in bed watching the action.  She asks what I like and I tell her and next thing I know, some of the most incredible BBBJ imaginable.  I had to stop her or I would have been done...  more LFK and I asked if she would ride me and on went the cover.  Oh, boy, MPCFS and she asked me to finish from the rear and I did and exploded with happiness.....  No CIM with her which was only a bummer because of how supreme her oral skills are, but with all the rest, it would be like bitching I only got 99 cherries and not 100. She is amazing, thanks beautiful! No rush getting out. Lots of light kissing as we talked and she offered a beverage too. I'll see her again.
If you have not already seen her, you are missing out. Do me a favor, treat her well and she will do the same for you!

❤❤😘😘😘thank you very much 

Link spre comentariu
Vizitator EllaSweet
Reputație: 0
30 minutes ago, Pandishpan said:

🤣🤣🤣...nu stiu engleza..la.asta ma refeream.

Pai dar pe google iti da traducerea :))😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am cunoscut-o pe Ella Sweet săptămâna trecută și uau, ce întâlnire!  Configurarea a fost ușoară folosind WhatsApp, am putut programa o oră pentru a doua zi.  Confirmat dimineața și acolo am fost, întâlnit la ușă de o tânără incredibil de fierbinte Ella!  Locație decentă de apelare și mi-a trimis un mesaj text imediat când am ajuns pentru a furniza numărul plat.  Este o domnișoară frumoasă, cu o voce moale, cu o piele netedă și mătăsoasă și fierbinte ca naiba.  Se menține foarte în formă.  LFK, fără DFK, dar asta este o tachinare fină, moale și jucăușă, în timp ce stau în pat urmărind acțiunea.  Îmi întreabă ce îmi place și îi spun și următorul lucru pe care îl știu, unele dintre cele mai incredibile BBBJ imaginabile.  A trebuit s-o opresc sau aș fi terminat ... mai mult LFK și am întrebat dacă mă va călări și a plecat coperta.  Oh, băiete, MPCFS și ea mi-au cerut să termin din spate și am făcut și am explodat de fericire ..... Niciun CIM cu ea, care a fost doar o prostie din cauza cât de supreme sunt abilitățile ei orale, dar cu toate celelalte,  ar fi ca niște cârcâi am doar 99 de cireșe și nu 100. Este uimitoare, mulțumesc frumoasă!  Fără grabă să ieși.  O mulțime de sărutări ușoare în timp ce vorbeam și ea a oferit și o băutură.  O voi revedea.
 Dacă nu ați văzut-o deja, pierdeți.  Fă-mi o favoare, tratează-o bine și ea va face același lucru pentru tine!

 

Ce bine traduce Translate asta, cu virgule cu tot....... miroase.

  • Mersi 1
  • Haha 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

LFK , DFK, MPCFS...FK....jane sa imi bag pl am imbatranit eu sau nu am auzit in viata mea de prescurtarile astea, de unde le scoateti fratilor, cred ca da eroare si la google daca incep sa caut.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator EllaSweet
Reputație: 0

Bună dimineața futacioșilor :P 

Cum spuneam la începutul primei mele postări... doar câteva zile în Constanța! M-am simțit foarte bine aici motiv pentru care am rămas mai mult decât îmi propusesem. Dar a venit timpul să plec!  Marți 03 august va fi ultima zi la mare! Cu siguranță drumurile duc la mare, momentan nu știu dacă voi revenii! Însă știu că voi profita la maxim de ultimele zile aici! Vă sărut și vă aștept!

 

2021-07-27_Irina_apartament_0049.jpg

2021-07-27_Irina_apartament_0082.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
56 minutes ago, EllaSweet said:

Hello, hello 

Am revenit la mare să prind culoare ... să fac câteva poze noi 

De sămbătă sunt doar a voastră!

 

w00w! De data asta trebuie sa ne sincronizam. Welcome back!

Link spre comentariu
Vizitator EllaSweet
Reputație: 0
1 hour ago, playmaker said:

w00w! De data asta trebuie sa ne sincronizam. Bine ai revenit!

Bine v-am regasit...daa te astept cu mare drag 😍😍😘😘❤❤

Link spre comentariu

  • Oras:niuyorg ,unde vreau,cand vreau,cum vreau!
  • Oras:niuyorg ,unde vreau,cand vreau,cum vreau!
5 minutes ago, sacalul 88 said:

La cat de bine e domnisoara iti trebuie 🔨 hidraulic pentru ea 💪🔞👌

Păcat că 🔨 meu nici manual nu mai răspunde la provocări. 😒

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...