Sari la conținut

Ranya


Vizitator Ranya20

Postări Recomandate

Vizitator Ranya20
Reputație: 0

Buna ma numesc Ranya, am 23 de ani . Sunt in domeniu de la 18 , ofer servicii de calitate barbatilor manierati si educati.  Am 1.61 inaltime 53 kg .    

Servicile mele sunt de : Sex oral neprotejat  Normal-Anal Protejat.   Footfetish  Finalizare Orala.  Sex intre Sanii.   Masaj erotic .  Masaj de relaxare.  69.  Uro.

Telefon:0749 876 842   Ranya.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 2 minute, bcr1a a spus:

Azi la 14 am fost la ea!

Este frumoasa,slaba cu forme,servicii bune,clar de revenit pentru mine!

Te pup peste tot Ranya :)

Detalii poți oferi totuși?

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
15 minutes ago, picon said:

Detalii poți oferi totuși?

Eu cred ca nu poate, Ranya este aceeasi cu Miruna2, doar ca este un topic mort. Daca era adevarat ar fi scris pe topicul Mirunei. Deci inca unul neinteles care vrea audienta si  valoare.

Asta este fosta Ranya, actuala Miruna2

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 4 minute, toxiq a spus:

Eu cred ca nu poate, Ranya este aceeasi cu Miruna2, doar ca este un topic mort. Daca era adevarat ar fi scris pe topicul Mirunei. Deci inca unul neinteles care vrea audienta si  valoare.

Asta este fosta Ranya, actuala Miruna2

 

Ea este,da si ce detalii sa dau?????

Eu las recenzie doar la fetele care imi plac....

vrei mai multe detalii,dute la ea!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 8 ore, toxiq a spus:

Eu cred ca nu poate, Ranya este aceeasi cu Miruna2, doar ca este un topic mort. Daca era adevarat ar fi scris pe topicul Mirunei. Deci inca unul neinteles care vrea audienta si  valoare.

Asta este fosta Ranya, actuala Miruna2

 

Daia nu se merita sa faci un review,că vin prosti ca voi care nu au ce face toată ziua și stau sa comenteze pe forumuri!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 13 ore, bcr1a a spus:

Daia nu se merita sa faci un review,că vin prosti ca voi care nu au ce face toată ziua și stau sa comenteze pe forumuri!

Cu scuzele de rigoare, asta nu e recenzie/review. Doar completarea ulterioară o mai îmbunătățește întrucâtva. 

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 13.02.2022 la 22:46, picon a spus:

Cu scuzele de rigoare, asta nu e recenzie/review. Doar completarea ulterioară o mai îmbunătățește întrucâtva. 

Daca imi place o fata las o recenzie mai pe scurt, nu am chef sa scriu romane si sa vina un frustrat sa zica ca nu e adevarat si ca vreau sa fac audienta.

Cand am vrut sa las recenzie am dat search la numar si ma dat la topicul asta,nu stau eu acum sa vad daca mai e alt topic cu acelasi numar.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 8 ore, bcr1a a spus:

Daca imi place o fata las o recenzie mai pe scurt, nu am chef sa scriu romane si sa vina un frustrat sa zica ca nu e adevarat si ca vreau sa fac audienta.

Cand am vrut sa las recenzie am dat search la numar si ma dat la topicul asta,nu stau eu acum sa vad daca mai e alt topic cu acelasi numar.

Poți să faci și o recenzie negativă, dacă fata respectivă o merită. E chiar mai utilă decât una pozitivă, îi pune în gardă pe ceilalți curvari. Și nu, nu e nevoie să scrii romane, e suficient doar să spui pe scurt + note. Iar dacă vreun tembel zice că nu e adevărat etc. cu ce te încurcă? Tu ai recenzat, ai informat, ai ajutat comunitatea-cel puțin pe cei normali și serioși, ai cules la rândul tău informații de la alți useri, iar tembelii ăștia să se ducă în pulile noastre! Nu ne împiedicăm noi de ei!

O zi bună și baftă!

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...