Sari la conținut

💋Cristina💋 0749546088📲


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 minute, delusione a spus:

Vorbesc la modul cel mai serios. A zis ca ii posteaza colega / prietena pe forum ca ea nu are starea si etc sa raspunra tuturor si asa si pe dincolo .

Iti dai seama ca nu am dece sa mint..

aam inteles, de o colega stiam si eu ceva. se poate atunci... am crezut ca te referi la vreun loverboy 😂.

nu mi s a parut genu care sa intretina vreun lache fomist.

ea stie ce face, doar sper sa nu fi cazut psihic de la prea multe vizite de cand s a mutat in centru. ca am si eu o a doua vizita programata 😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București

Băiatul nu minte , i am spus într-adevăr ce am vrut , nu ma feresc de nimeni cine ma prins la doamna ghica , pe aleea Teiul doamnei știe , ca am lucrat cu o prietena vreo 4 zile , aceeași prietena care mi a recomandat site ul aceste , într-adevăr am spus ca nu am timp sa stau pe rețele de socializare , ca nu îmi plac , și pe site am spus ca intru foarte rar , și ca pagina o are și prietena mea , care mi a creat aceasta pagina , și ma mai suna uneori si îmi spune ce sa mai scris pe aici , in nici un caz nu Răspunde nimeni in locul meu si dacă ar Răspunde ea , ar Răspunde cum vreau eu , mulțumesc mult pt feedback , scuze daca am lăsat de înțeles altceva , dar dacă ești doar cu comentariul aiurea , îmi pare rău pentru tine , o zi frumoasa sa aveți toți ❤️

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
3 minutes ago, Cristina2269 said:

Băiatul nu minte , i am spus într-adevăr ce am vrut , nu ma feresc de nimeni cine ma prins la doamna ghica , pe aleea Teiul doamnei știe , ca am lucrat cu o prietena vreo 4 zile , aceeași prietena care mi a recomandat site ul aceste , într-adevăr am spus ca nu am timp sa stau pe rețele de socializare , ca nu îmi plac , și pe site am spus ca intru foarte rar , și ca pagina o are și prietena mea , care mi a creat aceasta pagina , și ma mai suna uneori si îmi spune ce sa mai scris pe aici , in nici un caz nu Răspunde nimeni in locul meu si dacă ar Răspunde ea , ar Răspunde cum vreau eu , mulțumesc mult pt feedback , scuze daca am lăsat de înțeles altceva , dar dacă ești doar cu comentariul aiurea , îmi pare rău pentru tine , o zi frumoasa sa aveți toți ❤️

Pe whatsapp nu răspunzi . Astăzi ești?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 7 minute, Cristina2269 a spus:

Băiatul nu minte , i am spus într-adevăr ce am vrut , nu ma feresc de nimeni cine ma prins la doamna ghica , pe aleea Teiul doamnei știe , ca am lucrat cu o prietena vreo 4 zile , aceeași prietena care mi a recomandat site ul aceste , într-adevăr am spus ca nu am timp sa stau pe rețele de socializare , ca nu îmi plac , și pe site am spus ca intru foarte rar , și ca pagina o are și prietena mea , care mi a creat aceasta pagina , și ma mai suna uneori si îmi spune ce sa mai scris pe aici , in nici un caz nu Răspunde nimeni in locul meu si dacă ar Răspunde ea , ar Răspunde cum vreau eu , mulțumesc mult pt feedback , scuze daca am lăsat de înțeles altceva , dar dacă ești doar cu comentariul aiurea , îmi pare rău pentru tine , o zi frumoasa sa aveți toți ❤️


nu o lua personal, pe aici se vorbeste mult.
uneori cu folos, alte ori aiurea. 

in special pentru a deosebi fetele bune de cele mai putin bune.

din punctul meu de vedere tu cu siguranta faci parte din prima categorie,

ar fi pacat sa fii catalogata diferit doar din cauza unor neintelegeri.

✌️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Conteaza mai putin cine scrie, Cristina sau prietena ei.

Ma gandeam si eu la o vizita dupa recenziile anterioare promitatoare. Dupa recenzia confratelui Delusione parca as mai astepta dezvoltari. Nu suna deloc incurajant ( pentru mine personal ) cele relatate de el.  Mai vedem. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da nu ma deranjeaza si nu i am reprosat ca nu posteaza ea. Mai bine ca nu si umple creierul si sa se umple de nervi pe forum, nu e niciun stres. Am mentionat doar ca ii posteaza o prietena si sa i transmita feedback ul, atata tot. Eu nu am luat chestia asta ca pe ceva rau, ba din contra, mai bine pentru ea ca nu sta sa ss certe pe forum si sa piarda timp !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 26.06.2022 la 19:45, Cristina2269 a spus:

Da ,am ajuns la locație !

 

Colega  ce ne poate spune ? 🙋‍♂️ 

Noi servicii? Preturi noi ? Program ? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București

Buna dimineața , programul e același pe care îl știți : de la ora 10 la ora 22:00 , bine poate , varia uneori , serviciile rămân aceleași , aceleași prețuri , și îmi cer scuze iar de locație , caut una mai accesibila pentru toți . Va mulțumesc , va pup și va aștept cu drag pe toți ❤️🔥❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

In opinia mea este fata cu cel mai armonios corp, sani, fund, proportie, picioare, statura, in momentul de fațā.Fizionomie cu trasaturi frumoase dantura alba, si totul natural. Debut cu preludiu oral nep , 69, iar doggy style este o nebunie, dupa care pozitia normala in care te priveste direct in ochi pozitie in care am si finalizat(protejat), DTD 30 min fara graba.150 lei, pentru mine nu conteaza atat de mult locatia in cazul domnisoarei, are un farmec si un sexapeal aparte si am uitat de toate, in compania ei. Eu cu siguranta o voi revizita, mai ales ca acum am aflat cum pot ajunge la locatie mai usor(azi chiar mi a fost teama ca nu voi gasi locul unde am parcat auto). Programare facuta de ieri, respectata, apartamentul curat si decent, iar domnisoara o dulce

EX NIHILO NIHIL FIT

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:zona de nord
  • Oras:zona de nord
Acum 10 ore, Cristina2269 a spus:

Buna dimineața , programul e același pe care îl știți : de la ora 10 la ora 22:00 , bine poate , varia uneori , serviciile rămân aceleași , aceleași prețuri , și îmi cer scuze iar de locație , caut una mai accesibila pentru toți . Va mulțumesc , va pup și va aștept cu drag pe toți ❤️🔥❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

esti bine cu locatia pentru gasca din zona, noi nu ne plangem de locatie...parcare e . Sper sa te prind disponibila in weekend:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA
Acum 12 ore, Cristina2269 a spus:

Buna dimineața , programul e același pe care îl știți : de la ora 10 la ora 22:00 , bine poate , varia uneori , serviciile rămân aceleași , aceleași prețuri , și îmi cer scuze iar de locație , caut una mai accesibila pentru toți . Va mulțumesc , va pup și va aștept cu drag pe toți ❤️🔥❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

🙋‍♂️O prezentare PROFII demnă de site ul asta nu ar strica 🙂 

"profii" = profesional 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata e demențială 

zambet: 9,8

sani: 9,8 

fund: 9,8

arata cum trebuie mai bine !!! 
Oral: 9 

normal: 9 

 

pacat ca nu face cim

 

revin cu update după ce o mai prind odată 🙃

halat 150 fin

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București

Băieți , sunteți super , chiar îmi face plăcere sa petrec timp cu voi . Cred ca voi mai sta câteva zile sa ne simțim bine împreuna , va pup pe toții ❤️❤️❤️🙏🏽 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns și eu pe la Cristina, locație ok, servicii bune, igiena bună, frumușică, genul slim cu niște sâni naturali superbi, de care colegii vad ca nu prea au vorbit, pozele sunt reale, dar fata în fata, m a cam zăpăcit cu sanii. 🙂

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 41 minute, Sexaddicted2 a spus:

 Sa intelegem ca nu sunt deloc mari, insa au o forma de te "zapacesc"?

 

De fapt sunt destul de măricei - cupa C, aș zice - dar perfect susținuți, elastici, rotunzi și zăpăcitori :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...