Sari la conținut

QatarWC


Postări Recomandate

  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 9 minute, MacArthur a spus:

Cum la fel s-au luptat si cu germanii in mai 1940.😂

Mda, erau foarte slabi în '40 și-și puneau mare bază în linia Maginot, da' friții pur și simplu au ocolit-o. Totuși, nu mai era Franța din vremea lui Napoleon, era inferioară Germaniei reunificate. 

 

P.S. văd că de la vestiare au revenit tot "fetele" Franței. Asta e, câștigă argentinienii. 

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
Just now, Beton_Armat said:

Mda, erau foarte slabi în '40 și-și puneau mare bază în linia Maginot, da' friții pur și simplu au ocolit-o. Totuși, nu mai era Franța din vremea lui Napoleon, era inferioară Germaniei reunificate. 

 

P.S. văd că de la vestiare au revenit tot "fetele" Franței. Asta e, câștigă argentinienii. 

Ce vor primi francezii de la presa din lumea intreaga.

E un lucru sa pierzi, dar in felul asta... parca n-ar fi echipa care s-a jucat pana acum. Nu inteleg. Sunt asa de obositi? Faptul ca mai multi  jucatori lipsesc din motive medicale? S-a vandut acest meci?🙄

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 7 minute, MacArthur a spus:

Ce vor primi francezii de la presa din lumea intreaga.

E un lucru sa pierzi, dar in felul asta... parca n-ar fi echipa care s-a jucat pana acum. Nu inteleg. Sunt asa de obositi? Faptul ca mai multi  jucatori lipsesc din motive medicale? S-a vandut acest meci?🙄

Habar n-am 

Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Acum 9 minute, MacArthur a spus:

Ce vor primi francezii de la presa din lumea intreaga.

E un lucru sa pierzi, dar in felul asta... parca n-ar fi echipa care s-a jucat pana acum. Nu inteleg. Sunt asa de obositi? Faptul ca mai multi  jucatori lipsesc din motive medicale? S-a vandut acest meci?🙄

La asemenea nivel nu se pune problema de vânzare. Atăt pot.

S-a terminat benzina după meciul cu Anglia.

Nu uita, cât noroc au avut cu marocanii...

Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Acum 4 minute, MacArthur a spus:

Imi explica si mie cineva de ce a primit Giraud galben cand de o ora statea pe marginea terenului?

A comentat exagerat la deciziile arbitrului. Tot ce înseamnă teren, până la tribune, inclusiv tunelul ce duce la vestiare, este sancționabil. Ok?

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
1 minute ago, CIMCOF said:

A comentat exagerat la deciziile arbitrului. Tot ce înseamnă teren, până la tribune, inclusiv tunelul ce duce la vestiare, este sancționabil. Ok?

Poate fi si un antrenor sanctionat?

Imi amintesc in 2016 ce antrenor psihopat avea Italia. 😂Statea la marginea terenului tot timpul si urla. Nu-mi amintesc sa fi fost sanctionat, dar nu odata s-a dus arbitrul la el sa-l calmeze.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Chiar acum, MacArthur a spus:

Poate fi si un antrenor sanctionat?

Imi amintesc in 2016 ce antrenor psihopat avea Italia. 😂Statea la marginea terenului tot timpul si urla. Nu-mi amintesc sa fi fost sanctionat, dar nu odata s-a dus arbitrul la el sa-l calmeze.

Da. Orice persoană aflat în suprafața de joc, vezi mai sus, poate fi sancționată.

Link spre comentariu
Chiar acum, MacArthur a spus:

Poate fi si un antrenor sanctionat?

Imi amintesc in 2016 ce antrenor psihopat avea Italia. 😂Statea la marginea terenului tot timpul si urla. Nu-mi amintesc sa fi fost sanctionat, dar nu odata s-a dus arbitrul la el sa-l calmeze.

Cum draq de comentezi ma despre fotbal cand tu te miri  ca un jucator de rezerva poate lua cartonas galben ? 

Ps.Pentru cultura ta, Dan Petrescu, ca antrenor, are mai multe cartonase rosii luate ca atunci cand era jucator. 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Acum 2 minute, tendoi a spus:

Cum draq de comentezi ma despre fotbal cand tu te miri  ca un jucator de rezerva poate lua cartonas galben ? 

Ps.Pentru cultura ta, Dan Petrescu, ca antrenor, are mai multe cartonase rosii luate ca atunci cand era jucator. 

Nu fi răutăcios.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Chiar acum, tendoi a spus:

Pss..

Mai era unul de pe aici care se mira ca ii curge la o fata un lichid din piszda ...si credea ca este bolnava. 

 

🤣🤣🤣

S-o fi pișat pe el și i s-a părut amar!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...