Sari la conținut

QatarWC


Postări Recomandate

  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
La 28.11.2022 la 14:09, MacArthur a spus:

Tu ce fotbalist ai vrea sa cunosti, @Beton_Armat? Pe Pelé?😜

 

 

Eu sunt cu Maradona, D10S, da' din păcate nu-l mai pot întâlni pe lumea asta. 😢

Da' i-am întâlnit pe Dobrin, Hagi, Gică Popescu, Răducioiu, Stelea, Prunea... veniseră la o emisiune TV la hotel Forum în Costinești. Cu Dobrin chiar am schimbat câteva vorbe când urcam cu liftul în hotel, iar cu Stelea am jucat și baschet pe ștrand, în  Studențesc. Cu Săpunaru am jucat și tenis de picior 😁, iar pe Pancone, Nico, Rădoi și alții i-am mai văzut prin magazine 🙆🏻

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Japonezii si sud-coreenii cei mai smecheri, s-au pisat pe smecherie, vorba unui prieten. S-au calificat dupa ce au intors de la 0-1 pe Germania, Spania si Portugalia... 

Nu degeaba vreau sa ma iubesc cu o asiatica, simteam in pipi ca-i smecherie 🤣.

Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 4 ore, looke a spus:

Japonezii si sud-coreenii cei mai smecheri, s-au pisat pe smecherie, vorba unui prieten. S-au calificat dupa ce au intors de la 0-1 pe Germania, Spania si Portugalia... 

Nu degeaba vreau sa ma iubesc cu o asiatica, simteam in pipi ca-i smecherie 🤣.

Să vedem,  spaniolii și portughezii cre'că au fost șmecheri, au vrut să-i lase acasă pă nemți și pă uruguayeni. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa

Eu am mers pă Spania, da' m-a cam dezamăgit...nu știu de ce, da' nu văd să câștige eterna favorită Brazilia, Argentina pare șchioapă și de obicei după ce ies dîn grupe Messi nu mai contează, Franța...nu cre'că ia de 2 ori la rând, Portugalia s-a izmenit cu sud coreeni.... să ia croații, jos pălăria în fața lor, o națiune mică dar cu un spirit și o putere de luptă fantastică. 

🙆🏻

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
On 11/29/2022 at 12:03 AM, MacArthur said:

Nu stiu cine va castiga, dar un lucru e sigur. Nu voi tine cu: Germania, Spania, Olanda sau Franta.

Daca 2 din aceste tari va intra in finala, nici n-o sa ma uit.

Update: tin cu oricine care invinge francezii.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu le vad asa (nu ce as vrea sa se intample, ci ce cred ca se va intampla):

Sferturi: Spania-Portugalia, Brazilia-Croatia, de Franta-Anglia si Olanda-Argentina stim deja.

Semifinale: Brazilia-Argentina si Spania-Franta.

Finala: Brazilia-Franta.

In finala doar spun ce vreau: sa castige brazilienii. Dar cred ca dau francezii cu ei de pamant, din pacate. Nu-i suport, dar sunt foarte puternici Mbappe & Co. 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
28 minutes ago, Beton_Armat said:

Croooaaațiiiiaaaa !!! 🥳🥳🥳

Sa nu se repete 2018.🙈

Ma rog, Putinica sigur nu va fi acolo la finala de data asta.😏😜

 

Dar zi-mi, tovarase @Beton_Armat, despre sansele Angliei de ce nu vb nimeni? Decat sa castige Spania, Franta, Olanda (sincer nici cu argeninienii nu prea tin) mai bine sa castige ei (daca nu poate Croatia... si Brazilia -in ordinea asta).

Link spre comentariu

  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 2 minute, MacArthur a spus:

Sa nu se repete 2018.🙈

Ma rog, Putinica sigur nu va fi acolo la finala de data asta.😏😜

 

Dar zi-mi, tovarase @Beton_Armat, despre sansele Angliei de ce nu vb nimeni? Decat sa castige Spania, Franta, Olanda (sincer nici cu argeninienii nu prea tin) mai bine sa castige ei (daca nu poate Croatia... si Brazilia -in ordinea asta).

Păi a vorbit cineva de șansele Angliei...Regele Gică Hagi 😃... îi vede favoriți fiindcă ei sunt obișnuiți să joace în perioada asta a anului, când toate celălalte țări stau. Așa că ei vor fi în formă fizică maximă. 😉 Să vedem, englezoii chiar par puternici. 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...