Sari la conținut

miniona skinny sex total 0734864007


Postări Recomandate

Sincer pe mine nu ma 8ntereseaza detaliile din viata ei personala. Nu vreau sa o iau de nevasta pe Irina sau Mihaela sau cum vreti voi sa ii spuneti. Eu vreau doar sa o vizitez "profesional". Si cred ca asa ar trebui sa facm toti ca sa fie forumul asta folositor, altfel e un fel de acces direct sau alte emisiuni de genul .

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Sincer pe mine nu ma 8ntereseaza detaliile din viata ei personala. Nu vreau sa o iau de nevasta pe Irina sau Mihaela sau cum vreti voi sa ii spuneti. Eu vreau doar sa o vizitez "profesional". Si cred ca asa ar trebui sa facm toti ca sa fie forumul asta folositor, altfel e un fel de acces direct sau alte emisiuni de genul .

O poti fute pe Mara care la corp e identica Irina.
Link spre comentariu

Si mai nou a devenit si "legala" . Hai ca nu arata deloc precum Irina, are sanii muuuult lasati si multe alte imprefectiuni de ordin estetic.

alexandra e vai de mortii ei la corp, dupa ce a cacat pe pizda 3 plozi, primu de la 13 ani cand i-a dat primu ciclu ultimu fiind la 17 ani

cred ca are si pizda facuta muci de la 3 nasteri, una dupa alta nici tigancile nu caca pe pizda atatia plozi cum a cacat asta

nici mihaela nu e o frumusete mai ales la fatza cand am vazut-o in 2018 cand am fost la moldoveanca di pisti prut waaai am vazut-o si avea o fatza vai de mortii ei, in schimb la corp e mult peste sor-sa

ah si am vazut-o si pe ceaikovski acu cateva luni, iesind din renault scenicul ala rupt in gura din 2005, inainte de marea nunta si a 5-a retragere a ei culminanta, zici ca era o drogata

Link spre comentariu
  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona

alexandra e vai de mortii ei la corp, dupa ce a cacat pe pizda 3 plozi, primu de la 13 ani cand i-a dat primu ciclu ultimu fiind la 17 ani

cred ca are si pizda facuta muci de la 3 nasteri, una dupa alta nici tigancile nu caca pe pizda atatia plozi cum a cacat asta

nici mihaela nu e o frumusete mai ales la fatza cand am vazut-o in 2018 cand am fost la moldoveanca di pisti prut waaai am vazut-o si avea o fatza vai de mortii ei, in schimb la corp e mult peste sor-sa

ah si am vazut-o si pe ceaikovski acu cateva luni, iesind din renault scenicul ala rupt in gura din 2005, inainte de marea nunta si a 5-a retragere a ei culminanta, zici ca era o drogata

Foarte urat din partea ta xoxo ce faci acum
  • Like 9
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9

alexandra e vai de mortii ei la corp, dupa ce a cacat pe pizda 3 plozi, primu de la 13 ani cand i-a dat primu ciclu ultimu fiind la 17 ani

cred ca are si pizda facuta muci de la 3 nasteri, una dupa alta nici tigancile nu caca pe pizda atatia plozi cum a cacat asta

nici mihaela nu e o frumusete mai ales la fatza cand am vazut-o in 2018 cand am fost la moldoveanca di pisti prut waaai am vazut-o si avea o fatza vai de mortii ei, in schimb la corp e mult peste sor-sa

ah si am vazut-o si pe ceaikovski acu cateva luni, iesind din renault scenicul ala rupt in gura din 2005, inainte de marea nunta si a 5-a retragere a ei culminanta, zici ca era o drogata

"CRED CÄ‚ ARE PIZDA ...."

..... de ce țineți proștii pe forum ...

Vorba lui ÈšUÈšEA: Popor de idioți 🤷â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸

"Mai bine iei marul stricat din gramada, Decat sa il lasi sa le strice pe celalalte bune."ðŸŽðŸŽðŸŽ

 

UMBERTO ECO "LEGIUNI DE IMBECILI AU INVADAT SPAÈšIUL VIRTUAL

ȘI PROSTUL SATULUI ARE DREPT LA CUVÂNT

CA ȘI UN PREMIAT CU NOBEL.ASTA-I DRAMA INTERNETULUI"

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Era o fata blonda, am vizitat-o acum 3-4-5 ani cred(m-am imbatat si mi-am adus aminte :D ) , stiu ca era pe cantemir la nufarul, era in un apartament cu o camera la care se tragea perdeaua la sufragerie, si avea niste tate bestiale, 18-19 ani.

Nu mai stiu daca era colega cu Irina si daca o chema daniela 🙄

 

ma ajuta cineva? cine era, mai activeaza? scuze de detalii, dar cam atat imi amintesc...si facea cim 😉

Link spre comentariu
9 minutes ago, erotikonisi said:

Hi, is Irina going to return?

lol cousin, you always ask for the wrong girls, first Paula.. ups i mean mariatania, now Mihaela, ups i mean irina? she got married last year and her husband does not pimp her or allow her to suck dicks for cash.

 

Link spre comentariu
7 minutes ago, maandoi said:

lol cousin, you always ask for the wrong girls, first Paula.. ups i mean mariatania, now Mihaela, ups i mean irina? she got married last year and her husband does not pimp her or allow her to suck dicks for cash.

 

I see you know a lot haha. Anyway thanks for the info. So is there a case that MariaTania will return for work in Bucharest?

Link spre comentariu
23 minutes ago, erotikonisi said:

I see you know a lot haha. Anyway thanks for the info. So is there a case that MariaTania will return for work in Bucharest?

no man, i was "dating" one of the "ladies" from the brothel from sf vineri and she told me that maria ran away in spain with her husband i have no idea what happened more

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 04.02.2021 la 21:16, boo123 a spus:

Era o fata blonda, am vizitat-o acum 3-4-5 ani cred(m-am imbatat si mi-am adus aminte :D ) , stiu ca era pe cantemir la nufarul, era in un apartament cu o camera la care se tragea perdeaua la sufragerie, si avea niste tate bestiale, 18-19 ani.

Nu mai stiu daca era colega cu Irina si daca o chema daniela 🙄

 

ma ajuta cineva? cine era, mai activeaza? scuze de detalii, dar cam atat imi amintesc...si facea cim 😉

Salutare ! Iti aduci bine aminte, sa fie vre-o 5 ani mai exact...Daniela o chema , avea o fetita mica si o perioada a lucrat cu sora-sa (pt putin timp), o tipa potrivita de statura cu parul vopsit negru, scurt. 
Avea servicii totale....dar a disparut de mult din peisaj. 

  • Like 1
Link spre comentariu
1 hour ago, maandoi said:

όχι άντρας, «χρονολογούσα» μια από τις «κυρίες» από το πορνείο του sf vineri και μου είπε ότι η Μαρία έφυγε στην Ισπανία με τον άντρα της, δεν έχω ιδέα τι συνέβη περισσότερο

Can you suggest me some nice girls like Irina and MariaTania and to have at least a basic understanding of English or even Greek language? Thanks!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
La 06.07.2020 la 8:23, irinapitika a spus:

Neața! Gata vacanta:D Disponibilă astăzi de la ora 12:00

Soarele m-a ars destul, acum este si randul vostru :*post-125042-0-79679700-1594013233_thumb.jpg

Irinuk, nu te gândești să îți reiei activitatea?

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
12 hours ago, bavarezul444 said:

Buna Irina!  Pe la ploiesti poti ajunge  te rog frumos

O aduc eu azi daca o gasesc, pt ca tot am drum incolo...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...