Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Hidrant
  • Oras:Hidrant

grivei si labus copii lui xoxo

Serious Contributor

  • default_large.png
  • Membru Banat
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 384 Postari:
  • Inscris la:

    22 July 2018

Postat Ieri, 18:21

Xoxo Trans 31 de ani Feminina , fund brazilian , buze carnoase , sani nr3 , epilata total , piele catifelata discretie , igiena , calitata garantata Trans de lux nu travestit . Pentru domnii pretentiosi care stiu ce inseamna calitatea superioara Masaj, saruturi , dominare ,activa, pasiva, fisting , uro , scato , diferite pozitii , role play , fantezii totul sub semnul discretiei si calitate garantat superioara La cat de dulce si educata sunt la fel de usor pot fii rea si isterica daca intreci masura Imi rezerv dreptul de a imi selecta clientii Multumesc Xoxo.

 

Contact PM --> https://nimfomane.co...792-xoxotalent/

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Vine poza imediat.

V-am aratat cum e la Business Class.Acum sa vada si ochiu' vostru cum e la Balthazar Bar, cel mai fancy champagne bar din Copenhaga.

Ai mare grijă să nu te prindă aia cand faci poze la ce au comandat.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Ce sa comandam?

Nu stiu cum sa-ti spun, dar asta e o poza facuta peste umar. Dujmanii zic ca peste umarul stapanului sau al unui client. Io zic ca n-ai avut curaj sa te atingi de meniul ala.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unghii mari & pamant. Marca inregistrata, se stieee. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Incepem cu sampanie Krug.

 

De pe Facebook.

 

Daca totusi ai comandat pentru tine & baut, atunci Rest in Piss, Miskine.

 

O sa-ti expire 2 pasapoarte pana o sa platesti consumatia asta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Si ca sa -ti explic ce am scris mai sus ca la cat esti de ospatar nu intelegi.

 

Pe masa aia sunt 2 pahare si tu stai langa unul.Cealalta persoana unde e?S-a dus la wc si tu ai facut poza cu masa?

 

Si persoana asta nu avea lucruri personale lasate nimic ???

 

O cheie o bricheta,un telefon(sau ii era frica ca il furi) UN PIX BA cum ti-ai pus si tu pixu pe masa cand te-ai pus acolo ???

 

Pai normal ca nu avea tarane ca ai fost atat de tampit sa te pui la o masa unde au stat 2 persoane si dupa ce au plecat ai rupt o foaie din carnetu tau ai scris cu pixu tau pe el in timp ce stateai pe scaun.

Iar tu de fapt esti ospatarul taran si prost in toata povestea asta ,cum zice toata lumea si ai reusit sa te dai de gol si sa te faci de tot cacatul.

 

Ai de pula mea :))))))

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tuvalu
  • Oras:Tuvalu

Si ca sa -ti explic ce am scris mai sus ca la cat esti de ospatar nu intelegi.

 

Pe masa aia sunt 2 pahare si tu stai langa unul.Cealalta persoana unde e?S-a dus la wc si tu ai facut poza cu masa?

 

Si persoana asta nu avea lucruri personale lasate nimic ???

 

O cheie o bricheta,un telefon(sau ii era frica ca il furi) UN PIX BA cum ti-ai pus si tu pixu pe masa cand te-ai pus acolo ???

 

Pai normal ca nu avea tarane ca ai fost atat de tampit sa te pui la o masa unde au stat 2 persoane si dupa ce au plecat ai rupt o foaie din carnetu tau ai scris cu pixu tau pe el in timp ce stateai pe scaun.

Iar tu de fapt esti ospatarul taran si prost in toata povestea asta ,cum zice toata lumea si ai reusit sa te dai de gol si sa te faci de tot cacatul.

 

Ai de pula mea :))))))

miskin e ajutor de debarasator, nu-l lasa in sala in prezenta clientilor ca fuge lumea cand il vede

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Si ca sa -ti explic ce am scris mai sus ca la cat esti de ospatar nu intelegi.

 

Pe masa aia sunt 2 pahare si tu stai langa unul.Cealalta persoana unde e?S-a dus la wc si tu ai facut poza cu masa?

 

Si persoana asta nu avea lucruri personale lasate nimic ???

 

O cheie o bricheta,un telefon(sau ii era frica ca il furi) UN PIX BA cum ti-ai pus si tu pixu pe masa cand te-ai pus acolo ???

 

Pai normal ca nu avea tarane ca ai fost atat de tampit sa te pui la o masa unde au stat 2 persoane si dupa ce au plecat ai rupt o foaie din carnetu tau ai scris cu pixu tau pe el in timp ce stateai pe scaun.

Iar tu de fapt esti ospatarul taran si prost in toata povestea asta ,cum zice toata lumea si ai reusit sa te dai de gol si sa te faci de tot cacatul.

 

Ai de pula mea :))))))

:clapp Fara comentarii,Miskyn e mai prost ca fratele lui siamez Miky

 

Io zic ca topicul sa se numeasca The Big Mangleala

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

:clapp Fara comentarii,Miskyn e mai prost ca fratele lui siamez Miky

 

Io zic ca topicul sa se numeasca The Big Mangleala

mai pui haleala, o ciuta/trei ciute, tot mae pân la cin'sute :))))
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...