Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Vorba multă, sărăcia omului. Nu sunt eu prea vorbăreț de fel și momentan, pentru încă o lună cât sunt prin străinătate prefer să rămân la stadiul de observator. Bianco, insă ...abea aștept să vin acasă și să te găsesc prin Ct, bineînțeles că te mânc cu fulgi cu tot (niahniahniahniah). Văd destul de mulți deranjați de faptul că ești vulgară și, vai doamne ...ei nu pot accepta un asemenea comportament de la o domnșoară(bă, mă lași? ...am avut neplăcerea să cunosc femei care vorbeau mai ceva ca la ușa cortului comparativ cu a noastră Biencuț, chiar si femei mature ori spre vârsta a treia). Vulgaritatea din punctul meu de vedere e mână-n mână cu sinceritatea, iar în zilele astea ...a fi sincer și a-i spune cuiva verde-n față e considerat jignitor. Dacă vreun admin consideră postarea mea deplasată atunci e mai mult decât binevenit să o șteargă.

Revenind la tine Biencuț ...din ce am tot citit pe topicul ăsta mare și viu colorat al tău ...ești de comitet :) ...plus că de când a fost deschis topicul și am văzut o poză cu privirea ta am zis 'ai de pula mea ...dacă ajung la gagica asta, mă iau toți dracii' în sensu' bun al cuvântului. Gata. Te pup. Vă salut, băieți, bărbați, golani și domni!

Te puuuuup, m-a inveselit ce ai scris, ce-i drept, abia astept sa imi mananci fulgii si sa ne cunoastem, ce sa iti urez? Spor la bani, sanatate, ai grija de tine si oricand esti invitatul meu, o zi faina sa ai!😚😚
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

va rog sa aveti un limbaj civilizat!

Zi frumoasa!

Bitchy

Buna, sper ca nu deranjez cu intrebarea, voi fi debanata de pe celalalt cont? Si daca da, peste cat timp?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.

Te puuuuup, m-a inveselit ce ai scris, ce-i drept, abia astept sa imi mananci fulgii si sa ne cunoastem, ce sa iti urez? Spor la bani, sanatate, ai grija de tine si oricand esti invitatul meu, o zi faina sa ai!😚😚

Apăi altfel nici nu aș fi îndrăznit să scriu atâta dacă știam că n-ar avea să te înveselească.

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Du-te dracu de gunoi, imi bag pula in tine si dacă ma banează pe contul asta fac altul, nu port machiaj fraiere, iti raspund frumos si tu o sugi mult si bine, cum ai invatat sa faci de cand erai prostul clasei, ba, esti ca un măscărici al forumului, aveam cu toții un pampalau al clasei care făcea panarama doar ca sa iasa in evidenta, asta esti tu un poponar nesimțit si un MASCARICI AL FORUMULUI

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Du-te ba la gunoi de unde ai venit, gunoiul, rahatule, nu te poti numi om

 

 

Du-te dracu de gunoi, imi bag pula in tine si dacă ma banează pe contul asta fac altul, nu port machiaj fraiere, iti raspund frumos si tu o sugi mult si bine, cum ai invatat sa faci de cand erai prostul clasei, ba, esti ca un măscărici al forumului, aveam cu toții un pampalau al clasei care făcea panarama doar ca sa iasa in evidenta, asta esti tu un poponar nesimțit si un MASCARICI AL FORUMULUI

 

 

Du-te si suge pula, pe alte forumuri te rog

 

:251x  offf limbajul!! Hai ca se poate ca iti exprimi nemultumirea si fara limbaj obscen!!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...