Jump to content

Recommended Posts

Dupa 6 ani petrecuti pe scena Femdom internationala si sute de barbati dresati si antrenati cred ca a venit timpul sa accept si supusi romani. Pentru informatii atat despre mine, aplicatii cat si lista de fetish-uri si "jocuri", vizitati website-ul meu: MistressSarah.com. 

Voi accepta un nr. limitat de supusi!

P.S: Sfat! Inainte de a ma contacta aveti grija sa nu uitati de respect, maniere si seriozitate. 

• Inimioara 1
Acum 2 ore, MissSarahDom a spus:

Dupa 6 ani petrecuti pe scena Femdom internationala si sute de barbati dresati si antrenati cred ca a venit timpul sa accept si supusi romani. Pentru informatii atat despre mine, aplicatii cat si lista de fetish-uri si "jocuri", vizitati website-ul meu: MistressSarah.com. 

P.S: Sfat! Inainte de a ma contacta aveti grija sa nu uitati de respect, maniere si seriozitate. 

Interesantttt

Ma bucur ptr decizia asta (sunt un mare fan). Pe site spune ca orice aplicatie trebuie insotita de un depozit - nu mi este clar care este depozitul, cum se asociaza cu aplicatia - ptr ca pe site e doar o forma in care bagi mailul si un mesaj...

12 hours ago, amarilo said:

Ma bucur ptr decizia asta (sunt un mare fan). Pe site spune ca orice aplicatie trebuie insotita de un depozit - nu mi este clar care este depozitul, cum se asociaza cu aplicatia - ptr ca pe site e doar o forma in care bagi mailul si un mesaj...

Acela depozit este valabil pentru international, pentru Romania e suficient completarea detaliilor cerute si dupa in cazul in care consider ca este potrivit activitatii si preferintelor mele te contactez eu in max 72h. 

4 hours ago, servant973 said:

Teapa...cu T mare

Daca ar fii fost adevarat..punea frumos un tel ,mail,watts app.etc

Numai plecați dupa fente...

Inainte de a comenta citeste bine ce am scris. :) Un supus real stie ca trebuie sa depuna putin efort si sa se documenteze despre Stapana. Cu o  simpla cautare poti gasi informatii si te poti convinge daca e "teapa" sau nu. Do your research then talk, boy!

La 23.04.2021 la 21:56, MissSarahDom a spus:

Cee nu am citit pe site,cred ca nu scrie.Care este tributul pentru o sedinta? sau pentru o ora?

19 hours ago, MissSarahDom said:

Inainte de a comenta citeste bine ce am scris. :) Un supus real stie ca trebuie sa depuna putin efort si sa se documenteze despre Stapana. Cu o  simpla cautare poti gasi informatii si te poti convinge daca e "teapa" sau nu. Do your research then talk, boy!

Daca am gresit,IERTARE STAPANA.

PROMIT ca voi sclavul   cel mai ascultător  daca pui aici un nr de tel ,tributul si tot ce crezi necesar ...voi printre cei putini alesi de dumneavoastră. 

Ps...dar ma îndoiesc, și nu plec dupa fenta...

Alta fenta...250 euro sedinta..intelegi ce spun?

Nu am cuvinte! I-am vizitat site-ul, arata bine, o adevarata STAPANA prin prezenta! Este genul de STAPANA de la care as indura cu stoicism orice lovitura primita! O astfel de prezenta feminina as dori sa ma biciuiasca pana la lesin!

Nu am gasit nicaieri (sau nu am cautat bine) cat este tributul? Nu ma astept sa fie unul pentru orice muritor de rand, dar asa, ca fapt divers...

Nu mai merge treaba prin strainataturi si vezi doamne ne face noua un bine ca s-a intors pe meleagurile natale.

Isi alege ea sclavii. O sa faci foamea cu talentele astea. Cine stie cat 600 lei are ora, dar fraieri se gasesc.

On 4/25/2021 at 7:28 PM, servant973 said:

Daca am gresit,IERTARE STAPANA.

PROMIT ca voi sclavul   cel mai ascultător  daca pui aici un nr de tel ,tributul si tot ce crezi necesar ...voi printre cei putini alesi de dumneavoastră. 

Ps...dar ma îndoiesc, și nu plec dupa fenta...

Alta fenta...250 euro sedinta..intelegi ce spun?

Sigur, continua sa astepti. 

Si iti aduc la cunostinta ca: 

"art. 226 C.pen.: „atingerea adusă vieții private, fără drept, prin fotografierea, captarea sau înregistrarea de imagini, ascultarea cu mijloace tehnice sau înregistrarea audio a unei persoane aflate într-o locuință sau încăpere ori dependință ținând de aceasta sau a unei convorbiri private se pedepsește cu închisoare de la o lună la 6 luni sau cu amenda. (alin. 1)

Divulgarea, difuzarea, prezentarea sau transmiterea, fără drept, a sunetelor convorbirilor ori a imaginilor prevăzute în alin. 1 către o altă persoană sau către public se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amenda. (alin. 2)

Acțiunea penală se pune în mișcare la plângerea prealabilă a persoanei vătămate. (alin. 3)"

6 hours ago, MissSarahDom said:

Sigur, continua sa astepti. 

Si iti aduc la cunostinta ca: 

"art. 226 C.pen.: „atingerea adusă vieții private, fără drept, prin fotografierea, captarea sau înregistrarea de imagini, ascultarea cu mijloace tehnice sau înregistrarea audio a unei persoane aflate într-o locuință sau încăpere ori dependință ținând de aceasta sau a unei convorbiri private se pedepsește cu închisoare de la o lună la 6 luni sau cu amenda. (alin. 1)

Divulgarea, difuzarea, prezentarea sau transmiterea, fără drept, a sunetelor convorbirilor ori a imaginilor prevăzute în alin. 1 către o altă persoană sau către public se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amenda. (alin. 2)

Acțiunea penală se pune în mișcare la plângerea prealabilă a persoanei vătămate. (alin. 3)"

Distracție maxima... 

Chiar m ai facut sa zâmbesc după o zi plina...

Ps.Speram sa treacă de camera preliminara, apoi putem face public dosarul.

La 26.04.2021 la 7:04, subtoc a spus:

Nu mai merge treaba prin strainataturi si vezi doamne ne face noua un bine ca s-a intors pe meleagurile natale.

Isi alege ea sclavii. O sa faci foamea cu talentele astea. Cine stie cat 600 lei are ora, dar fraieri se gasesc.

Exact... chiar mai pluseaza niste sute de lei per ora fata de ceea ce ai apreciat tu @subtoc Se pare ca MissSarahDom nu face diferenta intre Dubai si Bucuresti. Eu nu am vazut pana acum nici un șeic pe nimfomane :)) ) . Apreciez totusi ca va gasi slaves si la aceste scoruri dar precum zice un proverb romanesc Prost nu este cine cere, prost este cel care da. 

On 4/23/2021 at 9:56 PM, MissSarahDom said:

Doar 4 locuri disponibile. 

• 3 weeks later...

Multumesc tuturor celor care si-au aratat dorinta de a profita de aceasta sansa si au trimis aplicatii, apreciez interesul si deschiderea avuta. Din pacate nr-ul celor selectati a fost ,dupa cum am anuntat, limitat insa pentru cei care au trecut de procesul de selectie si i-am intalnit vreau sa  va spun ca ati fost absolut minunati. A fost o reala placere sa va am ca si supusi, sa va cunosc si petrec timp cu voi. Cu o singura exceptie ati fost toti o incantare pentru mine. 

• 2 weeks later...

Filming subbie needed! :)

Am nevoie de un subbie nou pentru strapon clips. As prefera pe cineva cu experienta si care sa se simta confortabil cu diferite marimi de strapon si masca. Mentionez ca va trebui dat consimtamantul scris, completand Adult Model Release form. 

Cei interesati pot aplica prin intermediul website-ului meu, mentionand #straponsubbie in mesajul de aplicatie. Cel selectat va fi contactat si primi detalii ulterior.