Sari la conținut

Paula 200/,350 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 12 minute, gica 1955 a spus:

Da ...stim ca lucreaza doar cu clientii foarte fideli ....doar asa cand are chef si cu cine are chef . Adică nici nu e retrasă dar nici nu mai este interesată de clienti noi.....si nici de sait.

Bravo la ea ;) asta indeamna sa fii tare in pizda ;)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 57 minute, gica 1955 a spus:

Da ...stim ca lucreaza doar cu clientii foarte fideli ....doar asa cand are chef si cu cine are chef . Adică nici nu e retrasă dar nici nu mai este interesată de clienti noi.....si nici de sait.

Asta e parerea ta. Gresita! Realitatea e alta. Fata nici nu mai e in CT!!

Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
1 hour ago, offload said:

Asta e parerea ta. Gresita! Realitatea e alta. Fata nici nu mai e in CT!!

Unde ai dus-o? 🤣🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Hey eu nu sunt in constanta si pt cei noi si pt cei vechi.unii dintre voi sti ca am trecut prin momente ff dificile asa ca nu e vb de alte lucruri...daca  vroiam sa lucrez in regim strict spuneam.asa ca cei care ziceti fideli stiu in mare parte prin ce am trecut si poate confirma ca am lipsit o perioada lunga.asa ca nu e vb de cei noi cei vechi.🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Numele meu este Paula  ,sunt o fata cu bun simt, rafinata, frumoasa si eleganta ,deschisa la noi provocari ,daca te intereseaza sa ai o experienta speciala ,acum poti sa ma descoperi intr-o maniera accesibila .Serviciile oferite de mine sunt:
Oral cu sau fara,normal doar protejat,finalizare orala faciala corporala,french kiss,69,annilingus cunilingus Pasiva.dominare si uro.cupluri.
Cadou;150 fin (30 min),250 h.200 sedinta dominare 600 cupluri h.deplasare 450 h.imi rezerv dreptul de a alege persoanele cu care interactionez.va astept cu drag.

Momentan analul este scos din meniu😋

IMG-20211124-WA0002.jpg

IMG-20211124-WA0001.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 7
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 3 minute, sexy_girl a spus:

Numele meu este Paula  ,sunt o fata cu bun simt, rafinata, frumoasa si eleganta ,deschisa la noi provocari ,daca te intereseaza sa ai o experienta speciala ,acum poti sa ma descoperi intr-o maniera accesibila .Serviciile oferite de mine sunt:
Oral cu sau fara,normal doar protejat,finalizare orala faciala corporala,french kiss,69,annilingus cunilingus Pasiva.dominare si uro.cupluri.
Cadou;150 fin (30 min),250 h.200 sedinta dominare 600 cupluri h.deplasare 450 h.imi rezerv dreptul de a alege persoanele cu care interactionez.va astept cu drag.

Momentan analul este scos din meniu😋

IMG-20211124-WA0002.jpg

IMG-20211124-WA0001.jpg

WOW evenimentul anului in oras ...reintoarcerea ficei risipitoare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
6 hours ago, playmaker said:

w00000w. Welcome back Paula !!!

Dozati-va energiie pentru ca ......

...o să sugă toți kilowatt-ii din voi. O futăcioasă de excepție gagica asta. Am cunoscut-o pe când era în Faleză Nord, la turn, la etajul 6. Am fost de vreo 3-4 ori la ea, dar și la colegă-sa, Loredana, parcă. Nu? ...o blondă înaltă, futăcioasă și ea în felul ei. 

Fete valabile, care știu să se facă plăcute. Paula e mai directă și dacă te miroase că ești necioplit... ai pus-o, fraiere; se pișă pe tine din picioare și pleci dezamăgit, nu că i-ar păsa de asta. 

Avui experiențe plăcute cu gagica asta. Bine ai revenit. :)

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
18 minutes ago, cabrones said:

de unde stii? ai patit-o si tu? fraiere coclit

Știu pentru că de fiecare dată când am fost la ea, nu am sărit direct în dormitor la acțiune. Am stat un pic la socializat înainte, timp în care, se-ntâmplase să vorbească cu clienți, ba pe whatsapp, ba la telefon. Pe unul îl pusese pe speaker și lătrăul începuse să o ardă aiurea, precum faci și tu acum, doar că tu îl întreci cu mult peste măsura admisă. Gagica l-a făcut cu ou și cu oțet de abia mă puteam abține să nu bufnesc în râs. 

Îmi pare foarte rău pentru frustrările de care dai dovadă, dar sper să-ți vină mintea la cap și să le dovedești. Până atunci, numai bine, nemernicule!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 18 ore, sexy_girl a spus:

Numele meu este Paula  ,sunt o fata cu bun simt, rafinata, frumoasa si eleganta ,deschisa la noi provocari ,daca te intereseaza sa ai o experienta speciala ,acum poti sa ma descoperi intr-o maniera accesibila .Serviciile oferite de mine sunt:
Oral cu sau fara,normal doar protejat,finalizare orala faciala corporala,french kiss,69,annilingus cunilingus Pasiva.dominare si uro.cupluri.
Cadou;150 fin (30 min),250 h.200 sedinta dominare 600 cupluri h.deplasare 450 h.imi rezerv dreptul de a alege persoanele cu care interactionez.va astept cu drag.

Momentan analul este scos din meniu😋

IMG-20211124-WA0002.jpg

IMG-20211124-WA0001.jpg

Woooow. Bine ai revenit frumoaso 😉😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, banana_lunga a spus:

Știu pentru că de fiecare dată când am fost la ea, nu am sărit direct în dormitor la acțiune. Am stat un pic la socializat înainte, timp în care, se-ntâmplase să vorbească cu clienți, ba pe whatsapp, ba la telefon. Pe unul îl pusese pe speaker și lătrăul începuse să o ardă aiurea, precum faci și tu acum, doar că tu îl întreci cu mult peste măsura admisă. Gagica l-a făcut cu ou și cu oțet de abia mă puteam abține să nu bufnesc în râs. 

Îmi pare foarte rău pentru frustrările de care dai dovadă, dar sper să-ți vină mintea la cap și să le dovedești. Până atunci, numai bine, nemernicule!

Cacatule nu ai spus din ce pozitie s-a pisat pe tine. Zi frumoasa nataraule!

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
1 oră în urmă, playmaker a spus:

Welcome Back, @sexy_girl.

Posteaza si tu un pomelnic cu serviciile si tarifele. Si o zona aproximativa a locatiei. Multumim.

 

La 24.11.2021 la 14:23, sexy_girl a spus:

Numele meu este Paula  ,sunt o fata cu bun simt, rafinata, frumoasa si eleganta ,deschisa la noi provocari ,daca te intereseaza sa ai o experienta speciala ,acum poti sa ma descoperi intr-o maniera accesibila .Serviciile oferite de mine sunt:
Oral cu sau fara,normal doar protejat,finalizare orala faciala corporala,french kiss,69,annilingus cunilingus Pasiva.dominare si uro.cupluri.
Cadou;150 fin (30 min),250 h.200 sedinta dominare 600 cupluri h.deplasare 450 h.imi rezerv dreptul de a alege persoanele cu care interactionez.va astept cu drag.

Momentan analul este scos din meniu😋

IMG-20211124-WA0002.jpg

IMG-20211124-WA0001.jpg

Str Cismelei

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...